-:-

Report: Sunderland 2:4 Chelsea

Úterý, 01.02.11 - 23:23:23 rubrika: Mužstvo
Přečteno: 4809x - přidal: EQUULUS
Chelsea se dnes podařilo vyhrát potřetí v řadě v Premier League. Dnes po skvělém zápase vyhráli 2:4 na Stadium of Light.

Sunderland 2:4 Chelsea

Stadium of Light;Anglie

Góly: 4.Bardsley; 15.Lampard(pen.); 23.Kalou; 27. Richardson; 60.Terry; 90+3. Anelka

ŽK-Richardson-Drogba,Ivanovič

Že to bude velmi napínavý boj, ukázala již 4. minuta, kdy Bardsley otevřel skóre zápasu po nechytatelné střele z velkého vápna. Od úvodního gólu iniciativu v zápase převzala Chelsea, která jasně přehrávala Sunderland.

Srovnat mohl ve 12. minutě Frank Lampard, který se po odraženém míči dostal ke střele,jenže z úhlu nevystřelil přesně a minul Gordnovu svatyni asi o 5m.

O 3.minuty pozděj, v 15. minutě přebíral Ashley Cole centr do vápna, kde byl následně faulován. Rozhodčí tenhle zákrok nemohl přehlédnout a odpískal pokutový kop, ke kterému se postavil standartní exekutor pokutových kopů Frank Lampard, který s přehledem proměnil a srovnal skóre zápasu.

Ve 23. minutě Chelsea obrací stav zápasu a na světelné tabuli svítí 1:2. Po nádherné kolmici Anelky se trefil Salomon Kalou, který krásně obstřelil vybíhajícího Gordona.

The Blues se radovali pouhé 4 minuty. Ve 27. minutě totiž před vápnem fauloval John Obi Mikel. Následný přímý kop proměnil Richardson, který podstřelil nadskakující zeď. Čech neměl na tuto přesnou přízemní střelu sebemenší šanci.

Od 27. minuty opět přebrala moc nad zápasem Chelsea. Ve 36.minutě krásně vystřelil M.Essien. Jeho střelu brankář Gordon stačil vyrazit na rok. Následný roh nadělal hráčům Sunderlandu problémy. Po odraženém míči trefil Ivanovič břevno.

Druhá půle byla podobná té první. Chelsea se snažila vstřelit branku, ale nedařilo se jí to.

V 60. minutě se ke střele dostal kapitán Terry, jenže jeho střelu obránce Sunderlandu zblokoval na rohový kop. Následný rohový kop už hosté proměnili. Obránci sice samotný roh vyhlavičkovali,ale jen na velkém vápno, kde stál osamocený skvěle hrající Frankie, který jedovatou střelou mířící doprostřed nadělal problémy Gordnovy, který musel míc pouze vyrazit před sebe. Toho využil neobsazený John Terry, který krásnou střelou od země pod břevno překonal bezmocného Gordona.

V 63.minutě Chelsea nadále pokračovala ve velkém tlaku. Jak jedovku Lamparda z 20 metrů,tak i Essienovu střelu kryje dobře chytající Gordon.

V 67. minutě měla Chelsea opět blízko k navýšení skóre, jenže tyč a následně břevno bránily Kalouovi a celé Chelsea k radosti.

Držení míče v 70. min. Bylo 25-75% pro Chelsea.

Chelsea se nakonec dočkala zaslouženého pojišťujícího gólu. V 93. minutě se po přihrávce Maloudy z brankové čáry trefil Anelka, který poslal míč do prázdné brány a upravil na konečných 2:4 z pohledu domácího Sunderlandu.

Hráč zápasu: Frank Lampard

Hodnocení: Čech-7; Bosingwa-6,5; Ivanovič-7; Terry-8,5; Cole-7,5; Essien-7; Mikel-6; Lampard-9; Anelka-8; Kalou-8; Drogba-6,5

Karma body: 6. Líbil se Vám tento článek ? [ano / ne]