 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 
     
Hráči Blues měli od úterý naplánované dvoufázové tréninky, aby ve zbytku času doladili potřebné drobnosti. Jestli se jim to povedlo, se dozvíme zítra v 16:00, kdy zápas začíná. Sledovat jej můžete na Chelsea TV už od 15:30 s předzápasovým studiem.
     TÝM     
Roberto Di Matteo vyhlásil, že zítra dá možnost více hráčům, aby odehráli celý zápas, a také chce už vidět kromě herního projevu (který také nebyl ideální)     i dobrý výsledek. Na americkém turné totiž Blues nijak nezářili a odvezli si ne zrovna ideální bilanci jedné výhry, jedné remízy a dvou porážek. 
     Tým, který do zápasu nastoupí, rozhodně nebude postrádat kvalitu, i když ještě není úplně kompletní. Olympijské povinnosti si plní nebo plnili Oscar, Juan     Mata, Oriol Romeu, Daniel Sturridge a Ryan Bertrand a s týmem tak logicky být nemohou. I přesto bude kádr nabouchaný hvězdami a těšit se můžeme opět na     nováčky Hazarda s Marinem. Naopak De Bruyne už do zápasu nezasáhne, podepsal roční hostování v Brémách. 
Di Mattea může těšit, že se nikdo v USA nezranil a kromě hráčů na OH, má tak k dispozici kompletní kádr.
     SOUPEŘ     
Nutno říct, že nyní toho mají více odtrénováno a také soupeř není z kategorie nejsilnějších. Brighton, celým názvem Brighton & Hove Albion, hraje     druhou nejvyšší anglickou soutěž The Championship. Do té postoupil, když v sezoně 2010/11 ovládl League One, tedy třetí nejvyšší anglickou soutěž. 
     The Seagulls, jak se Brightonu přezdívá, byli založeni už v roce 1901 a aktuálně hrají na osmi a půl tisícovém Withdean Stadium. 

     Zápas:      Brighton & Hove Albion vs. Chelsea     
Místo konání:      Withdean Stadium, Brighton & Hove     
Čas konání:      4. 8. 2012, 16:00 

     Tip:     1:4     
Hráči, které se vyplatí sledovat:     Eden Hazard, Marko Marin 
Karma body: 11. Líbil se Vám tento článek ? [ /
 /  ]
]
Můžete [print] tento článek, poslat ho na [email], nebo exportovat do [PDF].
 
Registrujte se pro psaní komentářů prosím.Comments must be approved before being published. Thank you!
 
 
 
            Belgický záložník Eden Hazard podpísal na Stamford Bridge nový päť a polročný kontrakt, ktorý by ho mal v Chelsea udržať minimálne do roku 2021. Ukončil tým akékoľvek špekulácie o jeho možnom odchode
No items available