Preview: Brighton vs. Chelsea

Hráči Chelsea se v neděli vrátili ze Spojených států a zítra, necelý týden poté, je čeká poslední přípravný zápas před utkáním Community Shield s Manchesterem City. Souepřem nám bude Brighton & Hove Albion.

Hráči Blues měli od úterý naplánované dvoufázové tréninky, aby ve zbytku času doladili potřebné drobnosti. Jestli se jim to povedlo, se dozvíme zítra v 16:00, kdy zápas začíná. Sledovat jej můžete na Chelsea TV už od 15:30 s předzápasovým studiem.

TÝM
Roberto Di Matteo vyhlásil, že zítra dá možnost více hráčům, aby odehráli celý zápas, a také chce už vidět kromě herního projevu (který také nebyl ideální) i dobrý výsledek. Na americkém turné totiž Blues nijak nezářili a odvezli si ne zrovna ideální bilanci jedné výhry, jedné remízy a dvou porážek.

Tým, který do zápasu nastoupí, rozhodně nebude postrádat kvalitu, i když ještě není úplně kompletní. Olympijské povinnosti si plní nebo plnili Oscar, Juan Mata, Oriol Romeu, Daniel Sturridge a Ryan Bertrand a s týmem tak logicky být nemohou. I přesto bude kádr nabouchaný hvězdami a těšit se můžeme opět na nováčky Hazarda s Marinem. Naopak De Bruyne už do zápasu nezasáhne, podepsal roční hostování v Brémách.

Di Mattea může těšit, že se nikdo v USA nezranil a kromě hráčů na OH, má tak k dispozici kompletní kádr.

SOUPEŘ
Nutno říct, že nyní toho mají více odtrénováno a také soupeř není z kategorie nejsilnějších. Brighton, celým názvem Brighton & Hove Albion, hraje druhou nejvyšší anglickou soutěž The Championship. Do té postoupil, když v sezoně 2010/11 ovládl League One, tedy třetí nejvyšší anglickou soutěž.

The Seagulls, jak se Brightonu přezdívá, byli založeni už v roce 1901 a aktuálně hrají na osmi a půl tisícovém Withdean Stadium.


Zápas: Brighton & Hove Albion vs. Chelsea
Místo konání: Withdean Stadium, Brighton & Hove
Čas konání: 4. 8. 2012, 16:00


Tip: 1:4
Hráči, které se vyplatí sledovat: Eden Hazard, Marko Marin


00:22:54 - 04.08.12 - Petric32 - Příprava - 2580x