-:-

Online: Chelsea - Bordeaux

Úterý, 16.09.08 - 20:46:15 rubrika: Evropské poháry
Přečteno: 3709x - přidal: Grunch
Dnes se zahajuje další ročník ligy mistrů. Chelsea se v 1.utkání zahraje s Bordeaxu. Už po 2. Vám přinášíme online reportáž  ze zápasu.

1.POLOČAS
1. Rozhodčí Pieter Vink zahajuje zápas. Chelsea hraje v modrých dresech zprav doleva.
5. Zatím se nic neděje, hraje se vetšinou v půli hriště.
6. J.Cole se mohl dostat do gólové šance, ale oblouček byl na něj příliš dlouhý.
8. Chelsea zatlačila Bordeaux do vlastního pokutového území, ale ke střele se zatím Blues nedostali.
10. Bordeaux se dostalo k první střele. Po "přihrávce" Mikela protiháči se dostali ke střele, ale ta letěla nad.
13. Zatím se hraje opatrný ftbal. Během 13 minut vystřelili dohromady oba celky jen jednou.
14. J.Cole to pořád zkouší, dostat se do breaku, ael zatím se mu to nedaří.
14. Gól. 16. gól v LM si připisuje Frank Lampard. Po centru José Bosingwy z pravé strany dává Frankie gól hlavou a otevírá ve 14. minutě skóre vůbec 1.střelou Chelsea.
18. Standartní situace Bordeaxu. 3 členná zeď braní bránu Petr Čecha. Zeď vychytala střelu. Čech může zůstat v klidu.
19. Anelka bomba doletěla až k brankářvi. Ten mě hodně práce aby sřelu vyrazil mimo svou svatyni. Po této střele se zahrával roh a po cnetru měl šanci J.Cole. Ale ten ani ted neskoruje.
21. Centr Lamparda letí do pokutového území, kde číhal Terry, jeho hlavička však skončila mimo bránu.
22. Bosingwa opět dostal do problémů brankáře hostů, když při přihrávce na Anelku tečoval míč soupeřův "bek". Ale gólman pohotovým zákrokem vyrazil míč.
25. Lampard po cnetru hlavičkoval mimo bránu.
26. Anelka nahrál v pokutovém území J.Colovi na paty.
28. Bosingwa měl úplně volnou pravou stranu, ale míč na hřišti nedostihl.
29. Držení míče: 67% - 33%.
30. Gól. J.Cole se dočkal po svých akcích na začátku zápasu. Opět gól po centru, opět hlavou. Stejně jako Frank Lampard. Už je to 2:0. Chelsea je o hodně lepší a jde to vidět i na skóre.
34. Lampard číhal u přední tyči po centru Bosingwy. Ale tentokrát nohou střílel těsně mimo.
35. Zatím největší šance Bordeaxu končí ofsajdem.
35. Carvalho zfuloval soupeře. Bordeaux zahráva přímý kop. Střela let nad.
38. Ani roh Bordeaxu neohrozil bránu Petra Čecha.
40. Další střela Bordeaux, která letí nad.
42. Vypadá to, že Bordeax začíná zodpovědněji bránit, ale je pravda, že Chelsea s 2-golovým náskokem se nežene něják do útoku.
44. Äni další roh neohrozí Čecha, ten se musí v té bráně nudit.
45. Konec 1.poločasu, nenastavoval se žádný čas.

2.POLOČAS

46. Druhý poločas zahajuje výkopem Bordeaux.
52. První šanci 2.poločasu měli hosté, ale střela šla opět vedle.
54. Pozemní centr Maloudy proletěl kolem branáře, ale nenašel Anelku.
58. Hosté se dostavájí víc na půlku Blues než v 1.půli
58. Deco po nedovoleném zákroku dostává žlutou kartu
59. Joe Cole vystřelil z pokutového území, střela šla těsně vedle, ale stejně by se nemohl radovat, byl v ofsajdu.
60. Na hrací plochu vstoupí Michael Ballack.
61. Další ofsajd, e kterém se tentokrát ocitnul Lampard.
61. Střídání: Deco(odešel) - Ballack(přišel)
63. Anelkova šance. Z ostrého úhlu však neměl moc šanci, a tak to i dopadlo. Střela jde vedle
67. Zápas je vyrovnanější než v 1.půli. Chelsea bude muset více bránit a Petr Čech si moná zachytá.
69. Malouda přihrával d běhu A.Colovi,ale tento úmysl hostující brankář vystihl.
70. V druhém poločasu už nedostává tolik prostoru od hostujícíh obránců José Bosingwa, tak to Chelsea zkouší přes 2.stranu u A.Cola.
74. Střídání: J.Cole(odešel) - Julliano Belletii(přišel).
81. Držení míče: 54% - 46%
82. Zápas se uklidnil, Chelsea hraje to, co jí stačí.
82. 3:0. Florent Malouda dává gól. Po přihrávce Lamparda střílí Malouda ke vzdálenější tyči. Chelsea už mám luxusní náskok.
84. Střídání: Malouda(odešel) - Kalou(přišel)
85. Stamford Bridge postopně může začít slavit, ale ještě neni konec.
88. Po rohu dává Ricardo Carvalho břevno hlavou. Standartní situace dnes dělají Bordeaux velké problémy.
90. Anelkova bomba letí do brány, ale nakonec se zabrzdí o tyč, skóre zůstává stejný.
90. Rozhodčí nastavuje 2 minuty.
90+2.  Belletti bomba z dálky v posledních vteřinách musel golman vyrazit na břevno a Anelka měl lehkou roli, aby dal 4.gól dnešního večera.
90+2. ¨Zápas se ukončil bez rozehry. Chelsea poráží Bordeaux 4:0 po brankách Lamparda, J.Cola, Maloudy a Anelky

Karma body: 1. Líbil se Vám tento článek ? [ano / ne]