-:-

Hodnocení Hráčů

Čtvrtek, 17.03.11 - 14:43:37 rubrika: Hodnocení
Přečteno: 3478x - přidal: Zugis
Chelsea remizovala v odvetném zápase s Kodaní na domácím hřišti 0:0. My vám přinášíme hodnocení hráčů. Napište i vy do komentářů své názory na výkon hráčů Blues.

Čech 7 - V zápase opravdu neměl moc práce, ale nepředvedl moc jistý výkon. Míče po centrech mu vypadávaly z rukou, to jak si počínal při zahrávání přímého kopu jak Kodaň nastřelila tyč, si také nepočínal moc jistě.

Bossingwa 7 - Hrál dobře, v obraně neměl větší problémy. Podporoval útok a centroval, odvedl dobrý výkon.

Ivanovič 7,5 - Dobře bránil a podporoval útok. Snažil se gólově prosadit při rohových kopech, za svůj výkon se nemusí stydět.

Terry 7,5 - Hrál podobně jako Ivanovič. Dobře bránil a dokázal potáhnout míč dopředu. Odehrál slušný zápas.

Cole 8 - Dobře bránil. Podporoval útok. V prvním poločase jednonačně nejlepší a nejaktivnější hráč Chelsea. Hrál falešné křídlo a počínal si skvěle. Při bránění přes něj nikdo neprošel. Odvedl skvělý výkon.

Ramires 7,5 - V prvním poločase se přes něj moc nehrálo, a tak ho zastínil Ashley Cole, ale ve druhé půli hrál dobře a podporoval útok a tlačil se do koncovky, jen se nedokázal gólově prosadit.

Mikel 7,5 - V zápase předváděl to, co u něj známe. Dobře bránil a sbíral míče a můžu říct, že po dlouhé době přesně přihrával. Dokonce pro mě u něj dlouho nevídanou věcí byla podpora útoku a v té si včera počínal celkem slušně.

Lampard 8 - Nechci ho přechválit, ale jeho  výkony jdou v každém zápase nahoru. Jeho podpora v útoku je pro Chelsea nezbytná. Skvěle podporoval útok a pomáhal i bránit. Jediné co bych podotkl, tak jen to, že měl víc střílet a méně kombinovat.

Zhirkov 7 - V prvním poločase společně s Colem docela zatápěli v obranných řadách Kodaně. Bohužel, neměl včera svůj střelecký den zahodil vše, co mohl. V koncovce se mu opravdu nedařilo.

Anelka 6 - Včera předvedl festival neproměněných šancí. Útočník jeho formátu a s jeho zkušenostmi by si neměl dovolit zahodit tolik šancí a navíc polovina z nich patřila mezi jasné tutovky. Měl by se nad sebou opravdu zamyslet. Byl jednoznačně nejslabším na hřišti a myslím si, že jeho chování a přístup byl jedním z aspektů, proč se Chelsea dostala do krize a proč ta krize trvala tak dlouho. Měl by změnit svůj přístup ke hře.

Drogba 7 - Didier není ve své kůži a včera to dokazoval. Nehrál špatně, bojoval o míče, pomáhal při bránění, ale co předvedl v koncovce, to bylo opravdu slabé. Měl by si uvědomit to, když se mu nedaří v koncovce, tak by měl nahrávat daleko více, než se pokoušet o jeho nesmyslné střely z každé pozice. Přitom kdyby si uvědomil, že už to není ten kanonýr, kterému tam padalo vše na co sáhl, tak by s Torresem mohli vytvořil opravdu úderné útočné duo.

Torres - Nehodnocen. Hrál příliš krátce.

Malouda - Nehodnocen. Hrál příliš krátce.