Arsenal
-:-

De Bruyne nejpíše zamíří na hostování

26.07.2012 - 15:51:28 -- Zzepa Rubrika - Mužstvo
Obhájci trofeje pro vítěze Ligy mistrů mají v úmyslu poslat mladého Belgičana na hostování a vypadá to, že si De Bruyne bude muset rezervovat letenku do Německa.

Facebook komentářů ** Přidat komentář přímo na web!

Di Matteo: Oscar bude skvělou posilou

26.07.2012 - 15:03:50 -- Petric32 Rubrika - Mužstvo
Roberto Di Matteo je přesvědčen, že Oscar, který byl včera oficiálně ohlášen novým hráčem Chelsea, se ukáže jako „fantastická posila“ a bude pro tým velkým přínosem.

Reakce: Výsledek nás zklamal

26.07.2012 - 14:23:22 -- Petric32 Rubrika - Mužstvo
Roberto Di Matteo si z dnešního ranního zápasu odnášel rozporuplné pocity. Zatímco první poločas byl dle jeho slov kvalitní, ve druhém i vlivem mnoha střídání chyběla potřebná souhra. Podle něj se však v příštích dnech vše doladí.

3. dresy pro sezónu 2012/2013

26.07.2012 - 11:06:07 -- Kopr Rubrika - Mužstvo
Chelsea dnes oficiálně představila nové 3. dresy pro sezónu 2012/2013.

Facebook komentářů -- Komentář: 1 - poslední komentář - [26.07.12 06:25]

Report: All-star tým MLS vs. Chelsea 3-2

26.07.2012 - 05:02:16 -- Petric32 Rubrika - Příprava
AKTUALIZOVÁNO O STATISTIKY Chelsea se v dnešním zápase proti All-stars týmu MLS poprvé předvedla v nových bílých dresech. Pověstné štěstíčko však hráčům rozhodně nepřinesly. Tým hvězd americké MLS porazil Chelsea 3:2 gólem v nastaveném čase. Tým má tak ze tří zápasů amerického turné vyrovnanou bilanci jedné výhry, remízy i prohry.

Sestavy: All-stars tým MLS vs. Chelsea

26.07.2012 - 02:39:09 -- Petric32 Rubrika - Příprava
Zápas mezi hvězdami americké Major league Soccer a Chelsea začne již za přibližně 15 minut a základní sestavy obou týmů jsou na světě.

Předzápasová tiskovka s manažerem

26.07.2012 - 01:05:41 -- Petric32 Rubrika - Mužstvo
Roberto Di Matteo se před dnešním zápasem s All-stars týmem MLS samozřejmě dostavil na tiskovou konferenci, na které mimo jiné sdělil, že někteří hráči pravděpodobně odehrají celých 90 minut.

Preview: All-stars tým MLS vs. Chelsea

26.07.2012 - 00:19:51 -- Petric32 Rubrika - Příprava
Chelsea dnes od 2:55 ráno SEČ čeká třetí zápas americké tour. Z prvních dvou zápasů Chelsea vyšla s jednou výhrou a jednou remízou. S čím vyrukuje na hvězdný tým americké Major League Soccer a jak se v zápase hráči ukážou?

Oscar oficiálně hráčem Chelsea!

25.07.2012 - 23:34:54 -- Petric32 Rubrika - Přestupy
Chelsea je potěšena, že může oficiálně oznámit zprávu týkající se další posily Blues. Hráčem Chelsea se oficiálně stává brazilský 20letý talent Oscar, který dosud kopal za tamní Internacional.

Facebook komentářů -- Komentář: 1 - poslední komentář - [25.07.12 17:38]

Lampard o MLS a nové sezóně

25.07.2012 - 14:40:50 -- Zzepa Rubrika - Mužstvo
Frank Lampard varuje fanoušky, že zápas s hvězdami MLS nebude jednoduchou záležitostí, protože úroveň fotbalu v severní Americe se po příchodu Davida Beckhama očividně zvýšila a nabyla na prestiži. V rozhovoru také zamyslel nad nadcházející sezónou, v níž bude Chelsea obhajovat vítězství v Lize mistrů.