-:-

Reportáž: Chelsea vs. Man. City 6:0

Neděle, 28.10.07 - 08:11:21 rubrika: Chelseafc.cz
Přečteno: 4514x - přidal: Jakub

Přidáno nové video!!! „To je to co chceme“. S tímto nadpisem který použili jedny Anglické noviny, se snad musí nyní ztotožňovat každý fanoušek Chelsea! Ta ve včerejším zápase po skvělém výkonu rozprášila Manchester City 6:0. Dvěmi brankami se blýskl Didier Drogba, který se tak začíná probojovávat do čela tabulky střelců. Chelsea předvedla nejlepší výkon za několik posledních měsíců a absolutně zaslouženě si připisuje 3 body. "Věřil jsem že vyhrajeme, ale tohle jsem nečekal. Všem hráčům patří velký dík." rozplíval se po utkání nad výkonem svých svěřenců Avram Grant!

essien

Přesně to co řekl před několika dny trenér Avram Grant, se opravdu stalo a děje! „Pořád se zlepšujeme!“. A je to tak, Chelsea nyní prochází velkou proměnou, nejprve odešel trenér a nyní není den, aniž by v nějakém tisku nevyšel článek spekulující o dalších odchodech z našeho týmu. Mnoho lidí už také náš tým začalo pomalu pro tuto sezonu odepisovat. A tak si naši hráči, pro všechny tyto zlé názory, připravili odpověď.

joe

V 11. kole totiž vyprovodila sebevědomí celek Manchesteru City šesti dílovým přídělem. A to nejen ledajakým. Už to nebylo jen takové to oťukávání soupeře, a až si budeme jistí, do útoku, ve včerejším utkání od prvního do posledního hvizdu bylo na hřišti více méně jedno mužstvo. A bylo to právě The Blues! Takový koncert jsme ze Stamford Bridge hodně dlouho neviděli. Již v prvních 10 minutách jsme si vypracovali 3 rohové kopy a měli jednu opravdu velkou šanci. To když hlavičkoval Alex do bránícího hráče na brankové čáře. V 19. minutě se už ovšem po pěkné kombinaci na jeden dotek mezi Obi Mikelem a Lampardem, který poslal míč do uličky na Essiena a ten nekompromisní ranou strhl vedení na naší stranu. Naštěstí jsme se nenechali uchlácholit, a opět jsme se vrhali do útoku. Opět to byla krásná kombinační hra, která se zkrátka musela líbit.

frankie

Pokud měli svěřenci Svena Gorana Erikssona nějakou šanci, tak to bylo ještě v prvním poločase, kdy po přímém kopu Petrova, kdy Petr Čech krásnou robinsonádou vyrazil míč směřující do růžku branky.

Do přestávky se ještě trefil Didier Drogba, kterého vysunul opět Lampard. Do přestávky se vše odehrávalo ve stejném tempu, ale další gól jsme vstřelit nedokázali. To se ovšem povedlo v druhém poločase, a nejednou! Jak se ukázalo, přestávka hráče v modrém teprve pořádně nastartovala. Postupně se trefil Drogba, Kalou, Cole, a v 90. minutě Shevchenko, který naskočil v 68. minutě.

Sheva

Chelsea tedy všem svým soupeřům, odpůrcům a zkrátka těm, kteří jí nevěřili, dala jasně najevo, že se jen tak nevzdává a o titul bude ještě hodně bojovat!