-:-

Report: Spartak 0:2 Chelsea

Úterý, 19.10.10 - 20:19:10 rubrika: Mužstvo
Přečteno: 4216x - přidal: Kopr
Chelsea porazila ve třetím zápase skupiny Spartak 2:0 a vede tabulku skupiny F. Jak se zápas líbil Vám?, napište do komentářů svůj názor.

19.10. 2010, 18:30 • Lužniki • Champions League • 2:0 • Preview

Spartak Moskva 0:2 Chelsea FC

Branky: Yuri Zhirkov (23'), Nicolas Anelka (43')

Soupisky:
Spartak Moskva: Dykan - Parshivlyuk, Pareja, Suchý, Makeev - McGeady, Sheshukov, Ibson, Kombarov - Ari, Welliton.
Lavička: Pesyakov, Maidana, Stranzl, Sabitov, Ivanov, Ananidze, Kozlov.

Chelsea: Čech - Ferreira, Ivanovič, Terry, A. Cole - Mikel, Essien, Žirkov - Kalou, Anelka, Malouda.
Lavička: Turnbull, Van Aanholt, Bruma, Kakuta, McEachran, Clifford, Mellis.
Hráč zápasu podle Chelseafc.cz: Jurij Zhirkov

Rozhodčí: ? • Počet diváků: ?

.Chelsea se musela ve 3. hracím dni Ligy Mistrů postavit proti Spartaku bez opor Drogby,Lamparda a Alex, ale i přes tento fakt získali hráči v modrém tři body. V první polovině poločasu měli převahu spíše Rusové, ovšem Chelsea jak ji známe, dokázala opět vytěžit z minima maximum, když se ve 24. k odraženému míči prodral Zhirkov a svoji silnější nohou posla,l z víc jak 20 metrů, šajtlí míč do brány Spartaku.
Ve 38. minutě mohl stav ještě navýšit Anelka ale při nájezdu si míč předkopl víc než by potřeboval a ten sebral domácí brankář.Bývalý francouzský rerezentant si tenhzle moment ale vynahradil o 4 minuty později. Po Essienově přihrávce běžel opět sám, ovšem míč si mazácky zasekl a poslal ho do rožku Dykanovy brány.

Po poločace se mohlo skóre měnit hned dvakrát. První po Anelkově střele, kterou ale vychytal Dykan a poté po střele McGeadyho, kterou na druhé straně vytěsnil z podbřevna Petr Čech. Udalší akce v 64. minutě byl také McGeady, ten sklepl na Ibsona, který mířil do šibenice, ale Čech opět báječně vytáhl na roh.
V 73. minutě si sběhl do strany Kalou poslal míč na Anelku a ten ho přenechal lépe postavenému Essienovy, který ale tutovku neproměnil a stav se tedy neměnil. Chelsea tede vede svou tabulku v Champions League s 9 body a už teď je jasné že je velkým favoritem na 1. místo ve skupině.

Autor: Bjail

Karma body: 5. Líbil se Vám tento článek ? [ano / ne]