-:-

Report: Aston Villa 0:3 Chelsea

Sobota, 10.04.10 - 19:59:57 rubrika: Mužstvo
Přečteno: 4195x - přidal: Kopr
Chelsea dokázala vyhrát 3:0 a postupuje do finále FA Cupu. Jak se zápas líbil Vám?, napište do komentářů svůj názor.

10.4. 2010, 18:00 • FA Cup • Premier League • 0:3 • Preview

Aston Villa 0:3 Chelsea FC

Branky: Didier Drogba (67'), Florent Malouda (89'), Frank Lampard (90')

Soupisky:
Aston Villa: Friedel - Cuellar, Dunne, Collins, Warnock - Ashley Young, Milner, Petrov, Downing - Agbonlahor, Carew.
Lavička: Guzan, Luke Young, Sidwell, Delfouneso, Delph, Heskey, Beye.

Chelsea: Čech - Ferreira, Alex, Terry, Žirkov - Mikel, Deco, Lampard - J. Cole, Drogba, Malouda.
Lavička: Hilário, Ivanovič, Ballack, Kalou, Sturridge, Belletti, Anelka.
Hráč zápasu podle Chelseafc.cz: Didier Drogba

Rozhodčí: Hovard Webb • Počet diváků: 85 472

Je to tam. Chelsea je ve finále FA CUPU. Aston Villu porazila vysoko 3:0. O branky se postarali Drogba, Malouda a Lampard.

V prvním poločase nebyl fotbal moc atraktivní ,ale mírnou převahu měla Aston Villa. Jako první ovšem zahrozila Chelsea. J.Cole pálil z poza vápna těsně vedle. O několik minut později pálil dost nebezpečně Milner,ale bránu netrefil. Poté došlo v pokutovém území "blues"k závaru, ve sporném souboji se objevil Mikel a Agbonlahor ,ale penalta se nepískala. Po opakovaných záběrech bylo vidět, že rozhodčí Howard Webb  rozhodnul dobře. Chelsea se vůbec nedařilo dostat se do pokutového území. Ovšem pak se Malouda prodral před bránu Villy předložil míč Drogbovi,ale ten bohužel napálil míč jen do blokujícího Warnocka. Ke konci 1.poločasu zachyboval Petr Čech. Šel pro centrovaný míč,který ale podběhl a náš kapitán a vůdce John Terry naštěstí posunul míč a díky tomu nemohl Carew zamířit míč do brány. Tímto skončil první poločas.

Druhý poločas začali líp "Villans" po rohovém kopu nebezpečně hlavičkoval Carew. Pak se hra Chelsea dopředu zlepšila. V 67.minutě si postavil míč Malouda. Zahrál rohový kop, odražený centr se dostal k Terrymu.Ten krásně nahrál osamocenému Drogbovi,který křižnou střelou poslal svůj tým do vedení.
Po velké snaze vyrovnat přišla další rána pro Villans. Z protiutoku krásně nacentroval střídající Ballack na jeho centr si naběhl Malouda a poslal Chelsea do dvoubrankového vedení. Poté už sme kontrolovali hru a bezpečně bránili svatyni Petra Čecha.Vyráželi sme do rychlých brejků a jeden takový využil v nastavení Frank Lampard po krásné akci s Maloudou a Anelkou. Aston Villa nám byla rovnoceným soupeřem a výsledek vůbec neodpovídá provedené hře na hřišti. Po roce se opět můžem těšit na finále.

Karma body: 9. Líbil se Vám tento článek ? [ano / ne]