Chelsea FC
předchozí zápas
Premier League, 16.01. 2013,20:45
Chelsea
Southampton
2:2
příští zápas
Premier League, 20.01.2013,14:30
Chelsea
Arsenal
-:-

John Terry: Je stěhování nevyhnutelné?

Čtvrtek, 13.10.11 - 20:00:00 rubrika: Mužstvo
Přečteno: 3949x - přidal: BlueAngel
John Terry se v exkluzivním rozhovoru pro oficiální stránky Chelsea rozpovídal o chystaném plánu týkajícím se vybudování většího stadionu. Zdůraznil důležitost rychlého rozhodnutí, mimo jiné se také rozhovořil o výhodách plynoucích z většího stadionu.

Nikdo v týmu nemá více zvláštních vzpomínek na zdejší hřiště, stejně tak nikdo nemá blíže k pochopení toho, co klub znamená pro fanoušky a majitele, Romana Abramoviče.

Kapitán Chelsea a Anglie navštívil spoustu fotbalových stadionů po celém světě a ví, že pro špičkové kluby je to psychologická výhoda mít velký stadion.

"Samozřejmě mám skvělé vzpomínky na Stamford Bridge. Debutoval jsem tu a strávil celou svou kariéru v jednom klubu," říká Terry v exkluzivním rozhovoru pro oficiální stránky Chelsea.

" Ale vzrušuje mě myšlenka na mé děti, které jsou s Chelsea spjaté skrz na skrz, že budou moci sledovat tým na velkém stadionu."

"Bavíme se o další generaci dětí. Vzrušuje mě to, protože jsem si jist, že můžeme růst."

"Můžeme růst, pokud budeme úspěšní na hřišti, mít možnost jít na větší stadion a dělat to, co ostatní kluby dělají."

"Není žádným tajemstvím, že jiné kluby v Evropě také koupili pozemky pro velké stadiony. Nejsme totiž jediným klubem s bohatým majitelem. Jsou tu další, např. QPR, kteří budou pokukovat po rozšíření v západním Londýně stejně tak, jako my."

"Všichni máme na Stamford Bridge skvělé vzpomínky, ale pokud chceme jít dál, možná bude potřeba se přestěhovat. Musíme věřit našemu majiteli, po tom, co koupil klub byl stejně jako naši fanoušci úžasný."

"Nikdo neříká, že to bude okamžitá změna, ale musíme hledat. Jsem si jist, že ostatní kluby se budou poohlížet po stejných lokalitách."

"Musíme mít na paměti, že Londýn je vyhledávané místo. A  developerské firmy zde můžou začít stavět velké množství bytů."

Terry zdůrazňuje, že všechna rozhodnutí je potřeba udělat rychle. Také díky finančním pravidlům. Myslí si totiž, že za zisky z většího stadionu bychom koupili každý rok jednu světovou hvězdu. Další přínos vidí v možnosti větší podpory fanoušků a většího hřiště.

"Týmům jako Stoke pravděpodobně vyhovuje mít malé hřiště i stadion, ale pro tým, kterým jsme se za posledních 10 let stali my,  pro typy hráčů, které máme, by to byl velký přínos."

"Když přijedou menší kluby a takzvaně "zaparkují autobus" před naším vápnem, zjistili jsme, že nám někdy dělalo problém je porazit. Ale s větším stadionem a hřištěm, kvalitou týmu, kterou máme a v budoucnu chceme mít, by to bylo snazší."

"Nou Camp, Wembley, Emirates Stadium nebo Old Trafford na mě vždy dělaly dojem. A tam, kde jsou United nebo Arsenal, kde mají každoročně vyšší příjmy díky své kapacitě, aniž by majitel sahal do své vlastní kapsy, jako to každoročně dělá Roman Abramovič, my můžeme být taky."

"Fanoušci hrají v klubu velkou roli a chápu, že mají z toho obavy. Všichni jsme ale viděli, co pro nás majitel v krátké době udělal. Proto mu teď musíme věřit, protože dělá jen to nejlepší pro klub."

"Pokud se klub rozhodne přestěhovat, Stamford Bridge nebude nikdy zapomenut mnou ani fanoušky. V okruhu tří mil tu jsou vhodné lokality a vím, že Roman by nikdy nechtěl, abychom se stěhovali daleko od místa, kde náš klub vznikl a kde jsme si vytvořili jméno," dodal Terry.

Přečtěte si také:


Karma body: 8. Líbil se Vám tento článek ? [ano / ne]

RSS 2.0 článku + komentářů RSS 2.0 comments feed

Můžete [print] tento článek, poslat ho na [email], nebo exportovat do [PDF].
Souhrn dne na chelseafc.cz

Přidat nový komentář:

Comments must be approved before being published. Thank you!

Registrujte se pro psaní komentářů prosím.Reklama
Tabulka
<a href='http://www.football-scores-live.com/'>live scores</a>
Celá tabulka
Anketa
Miniaplikace
Tabulka střelců
#.
Jméno
Post
G:
1.
Costa
Útok
17
2.
Hazard
Záloha
9
3.
Oscar
Záloha
6
4.
Drogba
Útok
3
5.
Rémy
Útok
3
Sestava:

Brankáři

#
Hráč:

Obránci

#
Hráč:

Záložníci

#
Hráč:
8
22

Útočníci

#
Hráč:
Hráč měsíce

Navigace

BLESKOVKY

Hazard podpísal nový kontrakt

Sobota, 14.02.15 01:39:33

Belgický záložník Eden Hazard podpísal na Stamford Bridge nový päť a polročný kontrakt, ktorý by ho mal v Chelsea udržať minimálne do roku 2021. Ukončil tým akékoľvek špekulácie o jeho možnom odchode

REKLAMA

Přihlášení


Registruj se!

No items available

Tlačítka:

Přidej na Seznam
Add to Google
FutbalPortal.sk - priamy ťah na bránu!
S-Rank - chelseafc.czS-Rank

Valid XHTML 1.0 Transitional

Fotbal - Online hry - Vychutnej si pocit vítězství!
Inter Milán - Cechia Nerazzurra
Chelsea Olomouc

Návštěvnost

         

Kde to vře?

Poslední komentáře

  • Petric32: Nejhorší je, že Benítez zůstane až do konce sezony, protože to po něm nikdo nevezme na 4 měsíce... : Guardiola...
  • Shmir: Pěkné video, potom ho hodím do rubriky Blues videa :-)...
  • ternie: :P :) http: www.youtube.com watch?v=rY5pF3C_Ufw......
  • Petric32: a jinak i za mě osobně všem Šťastné a Veselé Vánoce!...
  • Petric32: Vpravo na obrázku je moje křeslo :D...

Poslední články

Most karma

Nejvíce navštěvováno


 
 

kennymax.sk