Chelsea FC
předchozí zápas
Premier League, 16.01. 2013,20:45
Chelsea
Southampton
2:2
příští zápas
Premier League, 20.01.2013,14:30
Chelsea
Arsenal
-:-

Hodnocení hráčů

Čtvrtek, 29.09.11 - 11:20:00 rubrika: Hodnocení
Přečteno: 4211x - přidal: Kopr
Chelsea ve Valencii pouze remizovala 1:1. Jaké je vaše hodnocení na výkon hráčů Blues?


Čech - 7,5 - Čechino proti Valencii zachytal parádně, nebýt jeho, výsledek by byl zcela jiný. I když měl jeden špatný výběh proti Soldadovi, tak si zaslouží vysoké hodnocení. Chytil asi 3 šance, do kterých Valencia šla.

Bosingwa - 6 - V prvním poločase patřil k nejhorším hráčům na hřišti, do útoku byl marný, nedařily se mu přihrávky, centry, prostě nic. A do obrany to nebylo též nic moc. V druhém poločase jakoby přišel nový Bosingwa, běhal po pravé lajně, nabízel se, nebál se jít do sprintu a v obraně to nebylo tak zlé, jako v prvním poločase.

Luiz - 7 - Luiz byl jasně nejlepším obráncem. Zastavil téměř všechny míče, které jak po zemi, tak i vzduchem do vápna šly. Pokusil se i asi o dva výpady, jenže to ztroskotalo na Maloudovi.

Terry - 5 - Soldado si s ním dělal co chtěl. Dostal hodně pasů za obranu, většinou ho neuhlídal Terry, který na něj nestačil rychlostně, naštěstí všechno zachraňoval Čech. Chyběly mi u něj i výpady směrem dopředu.

Cole - 5,5 - Ashley včera odehrál zhruba průměrné utkání, směrem dopředu to moc nebylo ono a do zadu to také nebylo to, na co jsme zvyklí. Pár průniků do vápna tam měl, ale ty skončily na Alvesovi.

Ramires - 7 - Byl to hráč prvního poločasu, běhal, byl všude první, skvěle pomáhal obraně, do útoku také paráda, nebál se, prodral se, jen velká škoda zahozené jasné tutovky. Jinak to byl opravdu pěkný výkon a Ramires patřil k těm lepším hráčům na hřišti.

Mikel - 6 - John Obi hrál včera to, co měl. Hlídal si své místo na pozici defenzivního záložníka, nikam se nevydával, žádná překvapivá přihrávka. Do obrany byl ale více než dobrý, zabránil několika útoků. Když ale získal míč, dlouho čekat a znovu o něj přišel.

Lampard - 8 - Hráč utkání. Frankie ukázal, že je zpět ve formě. Řídil celou zálohu a šlo to poznat. Frank skvěle vysoce napadal, neúnavě běhal, měl přehled o celém hřišti. Navíc vstřelil pěknou branku, která ukončila gólové trápení Chelsea.

Mata - 5 - Největší zklamání dne. Pokud tedy nebereme Kaloua. Juan v prvním poločase si na míč mohl sáhnout asi tak desetkrát a to bylo vše. Pravá strana mu hodně nevyhovovala a šlo to poznat i na útočném snažení. V druhém poločase šlo poznat, že je s Torresem sehraný, pouštěli si navzájem míč, ale i to nestačilo, aby něco Mata předvedl. Měl jeden velmi parádní individuální průnik, jenže to bylo z jeho strany všechno. A do obrany byl velmi pomalý, levý obránce mu často zabíhal a musel to zachraňovat Luiz či Bosingwa. Jakoby nechtěl skórovat proti svému bývalému klubu.

Torres - 6,5 - Fernando to měl podobné. V prvním poločase to nebylo to pravé ořechové, poznával se s míčem, kličky mu nevycházely, ale zpracování a držení míče měl jakožto hrotový útočník dobré a často se na něj pískal faul. Ve druhém poločase to byl ten Fernando, jakého si ho pamatujeme z předešlých dvou tří zápasů. Nabíhal si, chtěl míč, když ho měl, nebál se mezi dva hráče, jenže pak tam nebyl nikdo ve předu. Měl i dvě šance. Co se týče první hlavičky, tak tu zakončil skvěle, do proti pohybu, jenže golman skvělě zakročil. V druhé si Nando mohl počínat lépe, ale i tak to bylo dobré zakončení, které opět ztroskotalo na domácím golmanovi.

Malouda - 5,5 - Kdyby nebylo jeho pěkných přihrávek včetně té gólové, bylo by to číslo asi o stupeň nižší. V prvním poločase jasně nejhorší hráč, na co sáhl, to pokazil. Přihrávky, kličky, nic se mu nedařilo. Druhý poločas byl ale jiný, kličky byly lepší, nebál se proniknout, byl velkou hrozbou. A jeho přihrávka na gól byla opravdu famózní.

Meireles - 4,5 - Střídání celkově bylo velmi nevydařené. Meireles nastoupil místo skvěle hrajícího Ramirese, čili to měl těžké, ale nic nepředvedl. Směrem do zadu byl chladný, do útoku zmrzlý.

Anelka - 3,5 - Během 5-ti minut šlo poznat, že odešel Torres a nahradil ho Anelka, který na hrotu hrát prostě nemůže. Neběhá, nenapadá, zdržuje hru a co víc, neumí zakončit, když jede sám na golmana. Opravdu bídný výkon proti Valencii.

Kalou - 2,5 - Na co sáhnul, to pokazil. Jeho první dotek byla ruka ve vápně, takže se pískala penalta. Když dostal míč, ani jednoho hráče si neobešel, ani jednu pořádnou přihrávku nevymyslel, tedy až na náhodně odraženou přihrávku na Anelku. Navíc šel místo Lamparda, který to všechno řídil a šlo poznat, že se neměl kdo o zálohu starat.


Přečtěte si také:


Karma body: 3. Líbil se Vám tento článek ? [ano / ne]

RSS 2.0 článku + komentářů RSS 2.0 comments feed

Můžete [print] tento článek, poslat ho na [email], nebo exportovat do [PDF].
Souhrn dne na chelseafc.cz

Komentáře:

 1. avatar
  KrabCZ

  Souhlasím se vším (i s Torresem) až na 3 hráče.
  Čech má dostat minimálně za 8,5. Jendoznačně nejlepší hráč na hřišti. Nebýt jeho, odjížděli sme s 5kou! Stupeň bych mu snížil jen za ten jeho výběh na levý kraj 16ky. Nebo proč má tak nízké hodnocení?
  Je poznat zaujatost vůči Anelkovi což v redakci být prostě nemá! "Neběhá, nenapadá, zdržuje hru". Asi jsem koukal na jiný zápas. Běhal, napadal a hru určitě nezdržoval o nic víc, jak ostatní hráči. Zaslouží si aspoň 5,5. Minimálně stejný výkon jak Malouda. "neumí zakončit, když jede sám na golmana." LOL toto když udělal Torres v nějákým předchozím zápase, tak tohle napsáno NEBYLO! To jsem musel napsat já a byl jsem za to poslán do ř*tě a k tomu jsem byl odkázán, abych si šel promluvit se "štěstím" proč zrovna u něj nebylo.
  Kalou 2,5? Za co? MAXIMÁLNĚ 0,5 za to, že je prostě v CFC.

  odpověz na tento komentář
  1. na tento komentář odpověděl: EQUULUS — #2
  * * *91.214.158.1 Čtvrtek, 29.09.11, 11:41:55
 2. avatar
  EQUULUS

  odpověď na komentář od: KrabCZ — #1 Takže Čech... Možno 8 si zasloužil, ale měl tam ještě jeden nejistý výběch a ještě jeden nejistý zákrok...ale jinak úžasné... Ne, vůči Anelkovi nejsem vůbec zaujatý, naopak, Anelka se mi začal líbit, ale včera to byla bída...Prostě jeho příchodem jsme až na jeho šanci nebyli dopředu vůbec nebezpeční...Jo a Kalouovi musíme dát body za to, jak držel pozici...narozdíl od maty mu tam ten borec neodběhával,ale to bylo jediné :)

  odpověz na tento komentář
  1. na tento komentář odpověděl: KrabCZ — #3
  * * *62.107.65.2 Čtvrtek, 29.09.11, 13:02:12
 3. avatar
  KrabCZ

  odpověď na komentář od: EQUULUS — #2 U Čecha by se to dalo všechno sloučit do toho jednoho stupně, o který by mohl býr obraný. Dle mě si bezpochyby zaslouží být nejlepším hráčem utkání (za CFC). Za pencli prostě nemohl.
  Jinak uznávám, že Anelka nic moc nehrál, ale že by byl druhej nejhorší hráč? To opravdu ne. Známka 5-5,5 by byla rozhodně oprávněnější.
  A Kalou ho tam měl radši nechat běhat. Aspoň by pak nehrál v 16tce volejbal, nebo házenou...nebo o co se to vlastně pokoušel. Jsem zvědavej na neděli. To bude první zápas, který nejspíš za poslední třičtvrtěrok neuvidím. Pevně doufám, že to skončí 7:0 pro CFC, abych mohl být naštvanej, že jsem ten kulomet neviděl.

  odpověz na tento komentář* * *91.214.158.1 Čtvrtek, 29.09.11, 13:59:02
 4. avatar
  Frenkies

  Nepochopím tu známku u Anelky.... EQUULUS --- Ty se divíš že nešel vidět ? KDyž sme hráli beton.... při betonu toho asi útočník moc nepředvede! Včera byl styl ALA Mourinho a to mě naštvalo nejvíc + ty střídání Meirelles a Kalou :( ... JInak si Anelka tu známku vůbec nezaslouží, když jsme hráli beton... musíš brát i ohled na taktiky ;) Jinak Čechíňo tu 8mičku a Mikelovi bych dal taky 5,5, protože nešel vůbec vidět a jeho přechod do útoku je katastrofický....zlepšil se možná... ale k čemu nám je def záložník, který vymyslí jednou za 5 zápasů nějakou dobrou přihrávku....

  odpověz na tento komentář
  1. na tento komentář odpověděl: Zzepa — #5
  * * *46.174.152.112 Čtvrtek, 29.09.11, 14:27:54
 5. avatar
  Zzepa

  odpověď na komentář od: Frenkies — #4 Mikela jsem neměl rád, ale směrem dozadu je perfektní. Včera bohuže dlouho držel míče, ale v předchozích zápasech dokázal něco vymyslet i směrem dopředu.

  odpověz na tento komentář* * *89.102.100.199 Čtvrtek, 29.09.11, 15:37:03
 6. avatar
  KrabCZ

  No tvle...to hodnocení?? Mata i Torres mají +- známku 1,5. Jděte do háje... Torrese chápu, ten má velký fanklub a včera hrál průměr, jakožto všichni ostatní. Ale MATA? Tolik hlasů pro 1? OMG...vidím to na to, že je tu pár pab*bů, kteří každejch 5 minut tam šoupnou ke svým oblíbencům za jedna...tím pádem tyhle hodnocení jsou dost nereálný :-( A nebo to hodnotí jedinci padlí na hlavu.

  odpověz na tento komentář* * *84.42.128.94 Čtvrtek, 29.09.11, 16:11:39
 7. avatar
  FLampard

  podle mna ten anelka nemal sancu sa persadit lebo chelsea hrala totalne na beton takze nemal sancu sa presadit a ten merieles a Obi Mikel moholy dostat viac pretoze v obrane hrali perfektne a fakt kalou si nezasluzi skoro nic iba 0,5 boda a torres hral naprt v prvom polčase vzy bol na boku alebo za sesnaskou centre musel breat ramires

  odpověz na tento komentář* * *77.234.254.157 Čtvrtek, 29.09.11, 20:34:47

Přidat nový komentář:

Comments must be approved before being published. Thank you!

Registrujte se pro psaní komentářů prosím.Reklama
Tabulka
<a href='http://www.football-scores-live.com/'>live scores</a>
Celá tabulka
Anketa
Miniaplikace
Tabulka střelců
#.
Jméno
Post
G:
1.
Costa
Útok
17
2.
Hazard
Záloha
9
3.
Oscar
Záloha
6
4.
Drogba
Útok
3
5.
Rémy
Útok
3
Sestava:

Brankáři

#
Hráč:

Obránci

#
Hráč:

Záložníci

#
Hráč:
8
22

Útočníci

#
Hráč:
Hráč měsíce

Navigace

BLESKOVKY

Hazard podpísal nový kontrakt

Sobota, 14.02.15 01:39:33

Belgický záložník Eden Hazard podpísal na Stamford Bridge nový päť a polročný kontrakt, ktorý by ho mal v Chelsea udržať minimálne do roku 2021. Ukončil tým akékoľvek špekulácie o jeho možnom odchode

REKLAMA

Přihlášení


Registruj se!

No items available

Tlačítka:

Přidej na Seznam
Add to Google
FutbalPortal.sk - priamy ťah na bránu!
S-Rank - chelseafc.czS-Rank

Valid XHTML 1.0 Transitional

Fotbal - Online hry - Vychutnej si pocit vítězství!
Inter Milán - Cechia Nerazzurra
Chelsea Olomouc

Návštěvnost

         

Kde to vře?

Poslední komentáře

 • Petric32: Nejhorší je, že Benítez zůstane až do konce sezony, protože to po něm nikdo nevezme na 4 měsíce... : Guardiola...
 • Shmir: Pěkné video, potom ho hodím do rubriky Blues videa :-)...
 • ternie: :P :) http: www.youtube.com watch?v=rY5pF3C_Ufw......
 • Petric32: a jinak i za mě osobně všem Šťastné a Veselé Vánoce!...
 • Petric32: Vpravo na obrázku je moje křeslo :D...

Poslední články

Most karma

Nejvíce navštěvováno


 
 

kennymax.sk