-:-

Chelsea 4:0 Bolton

Čtvrtek, 29.10.09 - 11:10:00 rubrika: Mužstvo
Přečteno: 4625x - přidal: Kopr
Chelsea zvládla i další utkání Carling Cupu a na Stamford Bridge vyhrála 4:0. Přidaná reportáž

Chelsea FC 4:0 Bolton Wanderers
Branky: 15' Kalou, 26' Malouda, 67' Deco, 90' Drogba
Žluté karty: -
Červené karty: -

Chelsea: Hilário (22') - Belletti, Alex, Ivanovič, Ferriera - Ballack, Deco, Joe Cole, Malouda - Kalou (45'), Sturridge (61')
Lavička: Turnbull (22'), Bruma, Matič, Essien (45'), Lampard, Borini, Drogba (61')

Bolton: Al Habsi - Ricketts, Cahill, Knight, Samuel - Steinsson (45'), Muamba, M. Davies, Taylor (63'), Gardner - Klasnič
Lavička: Jaaskelainen, Robinson, Lee, Basham (63'), O'Brien, Cohen, Elmander (45')

Chelsea nastoupila v základní sestavě bez několika opor, ale na výkonu to nebylo vůbec znát. Essien, Lampard i Drogba usedli na lavičku.

Chelsea začala velice aktivně a šla brzo do vedení. V 15. minutě nacentroval do vápna Ferreira a Kalou poslal hlavou míč přesně k pravé tyči. Hosté mohli rychle vyrovnat, ale Taylora skvěle vyhytal Hilário. Ale po souboji musel Hilário střídat kvůli zranění a nahradil ho Turnbull.

O pár minut později se Chelsea znova radovala. Malouda hlavičkoval po centru Kaloua pouze do Knighta, ale od něho se míč odrazil zpět k němu a zakončil do prázdně brány. Ve 40. minutě mohl zvýšit vedení Kalou ale brankář ho skvěle vychytal. Hráči odcházeli do kabin za stavu 2:0 pro Chelsea.

Začal druhý poločas a Kaloua nahradil Essien. Okolo 57. minuty měl Daniel Sturridge dvě obrovské šance, ale ani jednu nedokázal proměnit. Pár minut na to Sturridge odešel a Drogba přišel na trávník. V 67. minutě se Chelsea radovala potřetí. Joe Cole centroval na Drogbu ale ten nechal míč pro Deca a Deco se trefil přesně. Na ukazateli byl stav zápasu 3:0.

Bolton měl v závěru pár šancí ale Klacnis orazítkoval pouze tyč. A v 90. minutě se prosadil i Didier Drogba. Skvěle hrající Joe Cole nacentroval do vápna a hlavou se prosadil Didier Drogba. Chelsea předvedla velice pěkný výkon a postupuje do další části Carling Cupu. Chelsea vyhrála 4:0.