Chelsea FC
předchozí zápas
Premier League, 16.01. 2013,20:45
Chelsea
Southampton
2:2
příští zápas
Premier League, 20.01.2013,14:30
Chelsea
Arsenal
-:-

Carlo je nadšený

Neděle, 13.02.11 - 12:08:35 rubrika: Chelseafc.cz
Přečteno: 3738x - přidal: EQUULUS
Carlo Ancelotti je nadšený všemi novinkami z kabiny, které se tento týden dozvěděl. Počínaje od zotavení Ramirese, konče prodlouženou smlouvou Ivanoviče.

Trenér Chelsea bude moci postavit Ramirese, který opět začal naplno trénovat poté, co minulý týden nemohl zasáhnout do zápasu proti Liverpoolu, a tak zabránit porážce.

„Téměř všichni jsou v dobré kondici po mezinárodních zápasech. Až na Bosingwu, který má drobný zánět v koleni, trénovali všichni bez sebemenšího problému. Carlo ale doufá, že se Bosingwa do pondělí uzdraví a bude moci nastoupit proti Fulhamu."

„Naše sestava i díky Luizovi a Torresovi je teď silnější, zlepšili jsme obratnost  a máme větší sílu. Minulý týden byl tým v pohodě, ale tento týden je v ještě větší pohodě."

„Ramires se tento týden zotavil a bude moci nastoupit, takže mám více možností, jak postavit sestavu. Ramires se zlepšil, je jistější a začíná si se spoluhráči více rozumnět v kombinaci, takže jsem rád, že je zpět."

„Útok můžu sestavit různými způsoby. Buď můžem hrát s dvěma hrotovými útočníky nebo s
taktikou tzv. "Vánoční stromeček". Uvidíme, kterou vyberu. Pokud budeme hrát se dvěma hrotovými útočníky, tak Nicolas bude hrát podhrotového útočníka, ale pokud nastoupíme s jedním hrotovým útočníkem, pak Anelka může hrát napravo."

„Malouda může taky hrát napravo. To jsme vyzkoušeli na začátku minulé sezóny, kdy na tomto postu byl Frankie, což nebylo vůbec špatné. Malouda by také mohl nastoupit ve "Vánočním stromečku", ale nemyslím si, že právě on tam bude hrát, když mám jiné hráče na tuto pozici."

„Italskému kouči pomohlo  to, že hrajeme až v pondělí, takže jsme si zkusili nové taktiky, které otestujeme na Craven Cottage v pondělí."

„Je skvělé hrát až v pondělí, hráči mají více času na zotavení po mezinárodních zápasech, ale na Fulham se musíme skvěle připravit a hlavně je nepodcenit, protože si myslím, že zažívají nejlepší momenty sezóny," vysvětlil Carlo.

„Ve čtvrtek jsme tvrdě trénovali s hráči, kteří nebyli přizváni do nároďáku. Sobota a neděle slouží ke krátké přípravě na zápas," popsal Ancelotti harmonogram z konce týdne.

Velmi dobré zprávy tento týden přišli také od Ivanoviče, který prodloužil smlouvu o 5 a půl roku. „Jsme šťastní, že Branislav prodloužil smlouvu, protože je mladý a dobrý hráč. Na pozici stopera v budoucnu nebudeme mít žádný problém, protože jak Luiz, tak  Alex jsou mladými hráči."

„Ivanovič je v týmu důležitou součástí, protože může bez potíží hrát jak stopera, tak i pravého obránce. Krytí míče je jeho skvělá schopnost. Tuto sezónu odehrál více zápasů než většina hráčů v týmu," dodal na závěr Italský manažer.

Přečtěte si také:


Karma body: 7. Líbil se Vám tento článek ? [ano / ne]

RSS 2.0 článku + komentářů RSS 2.0 comments feed

Můžete [print] tento článek, poslat ho na [email], nebo exportovat do [PDF].
Souhrn dne na chelseafc.cz

Přidat nový komentář:

Comments must be approved before being published. Thank you!

Registrujte se pro psaní komentářů prosím.Reklama
Tabulka
<a href='http://www.football-scores-live.com/'>live scores</a>
Celá tabulka
Anketa
Miniaplikace
Tabulka střelců
#.
Jméno
Post
G:
1.
Costa
Útok
17
2.
Hazard
Záloha
9
3.
Oscar
Záloha
6
4.
Drogba
Útok
3
5.
Rémy
Útok
3
Sestava:

Brankáři

#
Hráč:

Obránci

#
Hráč:

Záložníci

#
Hráč:
8
22

Útočníci

#
Hráč:
Hráč měsíce

Navigace

BLESKOVKY

Hazard podpísal nový kontrakt

Sobota, 14.02.15 01:39:33

Belgický záložník Eden Hazard podpísal na Stamford Bridge nový päť a polročný kontrakt, ktorý by ho mal v Chelsea udržať minimálne do roku 2021. Ukončil tým akékoľvek špekulácie o jeho možnom odchode

REKLAMA

Přihlášení


Registruj se!

No items available

Tlačítka:

Přidej na Seznam
Add to Google
FutbalPortal.sk - priamy ťah na bránu!
S-Rank - chelseafc.czS-Rank

Valid XHTML 1.0 Transitional

Fotbal - Online hry - Vychutnej si pocit vítězství!
Inter Milán - Cechia Nerazzurra
Chelsea Olomouc

Návštěvnost

         

Kde to vře?

Poslední komentáře

  • Petric32: Nejhorší je, že Benítez zůstane až do konce sezony, protože to po něm nikdo nevezme na 4 měsíce... : Guardiola...
  • Shmir: Pěkné video, potom ho hodím do rubriky Blues videa :-)...
  • ternie: :P :) http: www.youtube.com watch?v=rY5pF3C_Ufw......
  • Petric32: a jinak i za mě osobně všem Šťastné a Veselé Vánoce!...
  • Petric32: Vpravo na obrázku je moje křeslo :D...

Poslední články

Most karma

Nejvíce navštěvováno


 
 

kennymax.sk