-:-

Bolton 0:4 Chelsea

Sobota, 31.10.09 - 18:10:54 rubrika: Mužstvo
Přečteno: 4103x - přidal: Kopr

Chelsea zvdládla i další utkání proti Boltnu. Jako ve středu na Stamford Bridge, tak i na Reebok Stadium vyhrála 4:0. Chelsea zůstává dále na první pozici Premier League.

Bolton Wanderers FC – Chelsea FC 0:4
Branky:
45' Lampard (pen.), 61' Deco, 83' Knight (vl.), 90' Drogba
Žluté karty: 55' Robinson - 79' Ferreira
Červené karty: 45' Samuel

Bolton: Jaaskelainen, Ricketts, Cahill, Knight, Samuel, Muamba (64'), Basham (45'), Cohen, Lee (45'), Kevin Davies, Elmander.
Lavička: Al Habsi, Andrew O'Brien, Taylor, Gardner (45'), Robinson (45'), Steinsson, Mark Davies (64').

Chelsea:
Čech, Ivanovič, Carvalho, Terry, Paulo Ferreira, Essien, Ballack, Lampard, Deco, Anelka, Drogba.
Lavička: Turnbull, Joe Cole, Malouda, Sturridge, Alex, Belletti, Borini.

Chelsea nastupovala do utkání jako jasný favorit. Ve středu se Chelsea utkala s Boltnem ve 4. kole Carling Cupu. Chelsea vyhrála 4:0 a všichni byli zvědavy jak dopadne zápas.

Chelsea nastoupila v základní sestavě bez obou krajních obránců. José Bosingwa i Ashley Cole jsou zranění a nahradili je Paulo Ferreira a Branislav Ivanovic. O proti minulé sestavě s Blackburnem také nehrál Joe Cole, kterého nahradil Deco.

V prvním poločase byla hra až do konce poločasu vyrovnaná. Chelsea začala dobře ale Bolton se na ni dobře připravil. Branislav Ivanovic se už v 30. minutě radoval z gólu ale radost mu pokazil pomezní rozhodčí. Chelsea měla v držení míče jasnou převahu, ale branky se nedočkala. Ve 45. minutě se řítil na Jaaskelainena Didier Drogba a Samuel ho nedovoleně zastavil. Drogba šel sám na brankaře, a proto dostal Samuel červenou kartu a také byla nařízená penalta. K míči se postavil Frank Lampard a penaltu bez problému proměnil. Pro Bolton to byla velká rána. Nejen, že dostal Samuel červenou kartu, ale také dostali gól do kabin co je vždy nepříjemné. Hráči odcházeli z hřiště za stavu 1:0 pro Chelsea.

Druhý poločas začal Bolton dobře. V 53. minutě mohl dokonce Cohen vyrovnat ale vše zachránil Essien. Za pár minut měl Didier Drogba hned několik obrovských šancí, ale ani jednu nedokázal využít. Bodobou naději pro Bolton držel Jaaskelainen. V 57. minutě trefil Lampard břevno a stav se pořád neměnil. O několik minut pozdě už ale Jaaskelainen inkasoval. Anelka obešel 3 hráče, přihrál Decovi, Deco si poradil s Robinsonem a krásnou střelou zvýšil vedení Chelsea.

Po inkasované brance už Bolton vše vypustil. Bolton měl pak ještě pár šancí, ale hráči Chelsea skvěle bránili. V 83. minutě centroval Ricardo Carvalho do pokutového území na Ivanovice, ale míč si do vlasní brány nešťastně poslal Knight. Stav zápasu 3:0 pro Chelsea. Chelsea už v klidu dohrávala utkání. A nakonec se dočkal i Didier Drogba. Po krásně souhře hráčů Chelsea a patičce Lamparda, zvyšoval vedení Chelsea Didier Drogba na 4:0. Aba celky už nastavené 3 minuty dohrávali. V 93. minutě ukončil Peter Walton zápas.

Chelsea zdolala Bolton i podruhé a za stejného stavu. Chelsea si upevnila vedení v tabulce Premier League a nadále vládne lize.

Karma body: 4. Líbil se Vám tento článek ? [ano / ne]