23242526272829
30

Pravidla Eura 2008

07.06.2008 - 22:43:34 -- Martin Rubrika - Chelseafc.cz
Již se hraje druhý zápas eura, avšak jsem zapoměl uvést pravidla. Určitě je každý z vás zná, ale radši je zde uvedu. Více ve článku.

Facebook komentářů ** Přidat komentář přímo na web!

Chelsea se zajímá o Agüera

07.06.2008 - 20:58:13 -- Martin Rubrika - Chelseafc.cz

Nyní trochu opustíme šílenství spjatý s letošním eurem a vydáme se na přestupní trh Chelsea. Údajně totiž vedení nabídlo Atléticu Madrid 55 milionů eur za Agüera. Vedení londýnské Chelsea chce posílit svůj kádr o některou z největších fotbalových hvězd. Nyní se pokouší získat mladého argentinského útočníka Sergia Agüera působící ve Španělsku. Za tohoto útočníka Chelsea nabídla astronomických 55 milionů eur (asi 1,4 miliardy korun), což je hodnota výkupní klauzule ve smlouvě dvacetiletého kanonýra, který by se tak zařadil mezi pět nejdražších hráčů historie.

Facebook komentářů -- Komentář: 1 - poslední komentář - [07.06.08 16:13]

Česko na úvod vyhrálo

07.06.2008 - 20:15:16 -- Martin Rubrika - Chelseafc.cz
Česká reprezentace si z prvního utkání našeho výběru, ale i z prvního zápasu eura vůbec odváží výhru 1–0, a tudíž 3 body díky Václavu Svěrkošovi, který v druhém poločase vystřídal za nedůrazného Kollera. Gól zaznamenal krátce poté, co vystřídal. I když se Švýcaři v samotném závěru hodně tlačili do našeho pokutového území, i díky dnes skvělému brankáři Petru Čechovi, si Česko odváží důležité body do tabulky skupiny A.

Petr Čech drží po 1.poločase čisté konto

07.06.2008 - 19:34:32 -- Kabi26 Rubrika - Chelseafc.cz
Brankář fotbalové Chelsea Petr Čech zatím drží čisté konto v zahajovacím utkání EURA 2008 mezi Švýcarskem a Českem díky svým zákrokům proti kapitánovi Freiovi, jenž se zranil a momentálně chodí s berlemi... Frei si už sedl za svými kamarádi na Švýcarskou lavičku. Česká republika se zatím nedostala do nějakých větších šancí, nicméně právě těď, v 19:28, tedy v 71.minutě zápasu se trefil střídající Václav Svěrkoš a Česká republika momentálně vyhráva 0:1 v Basileji!!! V celém článku si můžete prohlédnout fotky Čechova zákroku.