Hodnocení hráčů

SkySports.com, Goal.com a náš redaktor hodnotí zápas mezi Chelsea a Valencií. Kdo byl nelepší, a kdo naopak nejhorší hráč zápasu?
SkySports.com a Goal.com
Nejlepší hráč zápsu byl podle obou jednznačně Didier Drogba. Za hosty byl nejhorší hráč Víctor Ruiz. 

Chelsea SkySports Goal.com Průměr
Petr Cech 7 7 7
Branislav Ivanovic 7 7 7
Ashley Cole 7 6,5 6,75
David Luiz 8 6 7
John Terry 8 7,5 7,75
Oriol Romeu 7 8 7,5
Ramires 8 7 7,5
Raúl Meireles 7 6,5 6,75
Juan Mata 8 7 7,5
Didier Drogba 9 9,5 9,25
Daniel Sturridge 7 7 7
John Obi Mikel 6 6 6
Florent Malouda 6 - 6
Fernando Torres 6 - 6
       
Valencia SkySports Goal.com Průměr
Diego Alves 5 5 5
Jérémy Mathieu 5 6 5,5
Víctor Ruiz 5 4,5 4,75
Jordi Alba 7 5,5 6,25
Barragán 6 6 6
Adil Rami 5 5,5 5,25
Tino Costa 6 6 6
Sofiane Feghouli 6 6,5 6,25
Albelda 6 7 6,5
Roberto Soldado 5 5,5 5,25
Jonas 6 6,5 6,25
Pablo Hernández 6 5,5 5,75
Aritz Aduriz Zubeldia 6 6 6
Daniel Parejo 6 - 6


Hodnocení podle redaktora EQUULUSe:
Petr Čech - 8,5 - Jeden z hlavních postav zápasu s Valencií. Dvěmi skvělými zákroky znemožnil Valencii nějaké snížení či vyrovnání. Občas měl zbrklé a nepřesné výkopy, ale jinak předvedl to, na co jsme u něj zvyklí, byl jaké pátý obránce, skvěle pomáhal obraně. Míč mu při centrech nevypadával z rukou, Petr zachytal skvěle!

Branislav Ivanovic - 7,5 - Brano je tuto sezónu nejspolehlivější obránce v řadách Blues a potvrdil to i v úterý. Přes Brana se dostávali hráči Valencia s velkými obtížemi, bylo to téměř nemožné, směrem dopředu byl taky vidět, prostě průměrný výkon Branislava Ivanoviće, tím průměrem v jeho případě myslíme skvělý výkon.

David Luiz - 7,5 - David, vlastně celá obrana fungovala více než skvěle. S Johnem Terrym se skvěle doplňovali, na což jsme v minulých zápasech moc nebyli zvyklí. Bylo velmi obtížné přejít tuto obrannou linii. David dobře vystupoval s útočníky, jen bych mu vytknul to, že někdy na vystupování zapomněl a tak dal
možnost se útočníkovi otočit se, což by se nemělo stát, ale jinak paráda.

John Terry - 8,5 - Naprosto famózní výkon od kapitána Modrých. Když už míč přešel přes Luize, vždy tam stál John Terry. Až na pár nepřesných centrů neudělal snad ani jednu chybu a čisté konto je i jeho zásluha. Konečně výkon, který jsme u Johna postrádali a na který jsme byli před roky zvyklí.

Ashley Cole - 7 - Ashley šel z obránců vidět nejméně, přes levou stranu se procházelo o něco málo snáž než přes pravou, ale i tak Ashley odvedl dobrou práci, neodkopával zbrkle míče, ale snažil se to řešit technicky, po zemi.

Ramires - 7,5 - Ramires odehrál parádní utkání, na to jsme ale u něj v posledních týdnech zvyklí a jeho jméno v Chelsea roste, oproti minulému roku je to u něj zlepšení snad o 200%. Ramires jednu branku proti Valencii dal, ale i co se týče poziční hry, tak hrál skvěle, nebál se uvolnit jeden na jednoho, a i dobře se vracel.

Oriol Romeu - 7 - Na Oriolovi bohužel šla cítit mírná nervozita, nebyl to ten sebejistý Oriol, na kterého jsme zvyklí v Premier League, více chyboval při rozehrávkách, ale takových případů bylo málo, snad jen dva nebo tři. Jeho defenzivní schopnosti jsou neskutečné a proti Valencii se nebál i vystřelit.

Raul Meireles - 6,5 - Byl nejslabším článkem Blues na hřišti. On vlastně nehrál špatně, ale ostatní byli lepší než on. Nepřesné přihrávky, někdy zbytečné fauly a taky pozičně to nebylo to pravé ořechové. Ale jinak tento výkon byl lepší, než ty jeho předchozí, byl nejednou faulován, za což dostal plusové body.

Daniel Sturridge - 7,5 - Danny šel vidět, byl nebezpečný, ale přece jen ho zastínili skvělí Drogba a Mata. Nebojí se prosadit jeden na jednoho či dokonce jeden na dva a přesto dokáže zakončit. Danny se i skvěle vracel, ale ve dvou případech za něj musel zaskakovat Ivanović. A je skvělé vidět Dannyho, jak se nebojí vystřelit i jeho slabší nohou, už teď je z něj obounohý hráč.

Didier Drogba - 9 - Muž zápasu, dvě branky dal, na jednu přihrál. Tudíž byl u všeho podstatného, co se v úterní večer odehrálo. Didier se skvěle vracel, vyhrával hlavičkové souboje, udržel míč na kopačce, byl to ten starý dobrý známý kanonýr z Pobřeží Slonoviny. Klidně mohl dostat známku deset, ale pokazil si to svými ležerními momenty, kdy jen tak ledabyle a nepřesně přihraje, nebo po hřišti jen chodí. Ale v úterý ho byla radost sledovat!

Juan Manuel Mata - 8,5 - Tady není ani co psát, Juan je prostě borec. Na co sáhne, to skončí ve prospěch Blues. Až na jednu nebo dvě nepřesné přihrávky byl Mata skvělý. Dvě asistence, po hřišti běhal jak neúnavný a ukázal tak, že svůj bývalý klub nešetří!

Florent Malouda, John Obi Mikel, Fernando Torres - 6 - Všichni tři střídající hráči neodehráli takové utkání, jako hráči, kteří nastoupili od první minuty. Ani jeden nešel pořádně vidět, nedostal se k míči.

Kdo byl podle vás nejlepší/nejhorší hráč zápasu?


18:00:00 - 07.12.11 - Kopr - Hodnocení - 2478x