To [email]: Message:
From [email]:
To [name]:
From [name]:
  HTML email

Preview: Chelsea vs. Manchester United

Chelsea odehraje v neděli "finále" The FA Community Shield. Nastoupí proti Manchesteru United, a zápas se bude hrát v Londýně ve Wembley.


Community Shield je předsezóní zápas, kde hraje víťez Premier League a FA Cupu. Hraje se každoročně. Minulou sezónu vyhrál Premier League Manchester a FA Cup Chelsea. Chelsea vyhrála nad Evertonem 2:1. Manchester United uspěl již sedmnáctkrát a je nejlepší v historii. Chelsea má na kontě zatím tři vítězství.

V obou týmech se odehrálo několik změn.

CHELSEA
Chelsea má od této sezóny nového trenéra Carla Ancelottiho. Dále se z hosotvání vrátili, Shevcenko a Pizarro. Dále přišli 3 nové posili. Ruský talent Yuri Zhirkov, mladý a talentovaný brankář Ross Turnbull a mladý útočník Daniel Sturridge.

MANCHESTER
Manchesteru odešla asi jeho největší opora mužstva. Cristiano Ronaldo přestoupil za rekordní částku do Realu Madrid. Dále si Manchester neudržel útočníka Carlose Tevéze. Tevéz byl v Manchesteru U. na hostování s West Hamu a po vypršení období přestoupil Tevéz z West Hamu do Manchesteru City. Manchester ale získal do útočních řad Antonia Valencia a Michaela Owena.

Do zápasu nezasáhnou:
Z Chelsea to bude Joe Cole, který už jen doléčuje zranění. Dále se před několika dny zranil Zhirkov a ještě se neví jestli nastoupí.
Z řad Manchesteru do bude Nemanja Vidic, Gary Neville a brankářská jednička Edwin van der Sar, který si poranil malíček a bude mimo až 8 týdnů.


13:00:00 - 08.01.09 - Kopr - Mužstvo - 5502x