Arsenal
-:-

Terry proti Liverpoolu? Nic jistého

09.11.2012 - 16:23:37 -- Petric32 Rubrika - Mužstvo
Kapitán Blues John Terry mohl ve středečním utkání Ligy mistrů proti Šachtaru nastoupit, jelikož na tuto soutěž se trest samozřejmě nevztahoval, ale nestalo se tak. Roberto Di Matteo navíc odmítá potvrdit, že proti Liverpoolu je Terryho start jistý.

Facebook komentářů ** Přidat komentář přímo na web!

Di Matteo chválí týmového ducha

08.11.2012 - 20:00:14 -- Shmir Rubrika - Evropské poháry
Hlavička Victora Mosese v poslední minutě zápasu rozhodla o tom, že tentokrát všechny tři body zůstaly na Stamford Bridge.

Čech: Rozhodly zkušenosti

08.11.2012 - 18:58:41 -- Shmir Rubrika - Evropské poháry
Na rozdíl od zápasu se Swansea tentokrát Blues v nastavení o body nepřišli, naopak si je zajistili. Porazili Šachtar 3:2 a ujali se vedení ve skupině E!

Multimédia: Chelsea - Šachtar 3:2

08.11.2012 - 18:23:21 -- Shmir Rubrika - Evropské poháry
Veledůležitý zápas nakonec Chelsea zvládla a připsala si na své konto další tři body, čímž zvýšila své šance na postup ze své skupiny.

Hodnocení hráčů: Chelsea - Šachtar

08.11.2012 - 15:21:20 -- Shmir Rubrika - Evropské poháry

Jako obvykle po zápase vám přinášíme hodnocení hráčů Chelsea, která tentokrát čelila udatně bojujícímu Šachtaru Doněck, když k rozuzlení došlo až v nastaveném čase díky brance Mosese.

Facebook komentářů -- Komentáře: 2 - poslední komentář - [08.11.12 17:51]

Anketa: Hráč utkání - Šachtar Doněck

08.11.2012 - 15:02:43 -- Shmir Rubrika - Evropské poháry
Chelsea po velkém, tuhém boji nakonec udolala velmi dobře hrající Šachtar Doněck 3:2. Kdo byl dle vašeho názoru nejlepším hráčem na hřišti?

Facebook komentářů -- Komentáře: 2 - poslední komentář - [08.11.12 17:48]

Report: Chelsea - Šachtar Doněck 3:2

07.11.2012 - 22:17:52 -- Petric32 Rubrika - Evropské poháry
Chelsea porazila gólem Victora Mosese z 94. minuty skvěle připravený, avšak v defenzívě osudově chybující Šachtar Doněck 3:2 a vyhoupla se o skóre do čela skupiny E - a pouze o bod před třetí Juventus.

Sestavy: Chelsea - Šachtar Doněck

07.11.2012 - 18:55:00 -- Petric32 Rubrika - Evropské poháry
V klasickém čase od 20:45 dnes začíná duel mezi Chelsea a Šachtarem Doněck, který nám může dost napovědět o postupujících ze skupiny E. V sestavě Blues došlo k několika překvapením. Navzdory předpokladům je zpět Mata, pouze na lavičce je jen kapitán Terry a mimo možnost do zápasu zasáhnout Ashley Cole.

Čeká nás klíčový zápas, tuší Čech

06.11.2012 - 22:38:46 -- Petric32 Rubrika - Evropské poháry
Chelsea čeká ve středu v Lize mistrů domácí zápas se Šachtarem Doněck, který Blues nutně potřebují vyhrát, aby se bodově dotáhli na svého ukrajinského soupeře a neměli komplikace s postupem. To si uvědomuje také strážce londýnské svatyně Petr Čech.

Čech: Mrzí mě, že soupeř vyrovnal

06.11.2012 - 22:05:58 -- Petric32 Rubrika - Mužstvo
Blues přišli v závěru zápasu na hřišti Swansea o tři body, když neudrželi vedení 1:0 a v 88. minutě inkasovali vyrovnávací gól. Chelsea zároveň ztratila první místo v tabulce, kam se vyhoupl Manchester United.

Mikel v nominaci na afrického fotbalistu roku 2012!

06.11.2012 - 15:24:14 -- Petric32 Rubrika - Mužstvo
John Obi Mikel se díky svým výborným (avšak bohužel často nedoceněným) výkonům dostal do užší 10členné nominace v anketě o afrického fotbalistu roku 2012.

FAKTA A ČÍSLA: Swansea - Chelsea

06.11.2012 - 14:05:57 -- Shmir Rubrika - Premier League
Jako obvykle vám přinášíme několik zajímavých faktů a čísel z posledního zápasu Chelsea proti Swansea.