Sobota, 27.08.11 - 19:00:00 rubrika: Souhrn dne
Přečteno: 4573x - přidal: Zzepa
I v dnešním souhrnu si můžete ve zkratce přečíst nejdůležitější novinky z kabiny Blues i celého fotbalového světa.

Všechny 3 body zůstaly na Stamford Bridge
Chelsea i napodruhé doma vyhrála, když porazila Norwich 3:1. Skóre otevřel již na začátku prvního poločasu výstavní ranou Bosingwa, ale Norwich nesložil zbraně a v druhém poločase po nedorozumění Hillaria s Ivanovićem vyrovnal. Chelsea se snažila jít opět do vedení a po rychlém protiútoku byl Ramires faulován hostujícím brankářem v pokutovém území a Lampard penaltu proměnil. Brankář hostí byl navíc vyloučen a Norwich dohrával v deseti. Účet zápasu uzavřel Juan Mata, který se prosadil hned při svém debutu.

Drogba odnesen na nosítkách
V dnešním zápase přišla Chelsea o jednu ze svých ikon, na jak dlouho zatím nevíme. Drogbu zranil hostující brankář Ruddy, pár chvil poté, co Chelsea inkasovala. Drogba odhlavičkoval po centru z levé strany mimo bránu a o pár desetinek sekundy jej Ruddy trefil rukou do hlavy a Drogba spadl bezvládně na zem a poté se vůbec nehýbal. Jeho ošetřování trvalo přes 8 minut a nakonec jej lékaři odnesli na nosítkách s kyslíkovou maskou na obličeji. Doufejme, že se nevyplní nejhorší obavy a jeho stav nebude vážný. Brzy se uzdrav!

Chelsea se ve 3. Kole Carling Cupu střetne s Fulhamem
Dnes bylo vylosováno třetí kolo ligového poháru a Chelsea se v něm střetne s Fulhamem. Utkání se odehraje na Stamford Bridge ve středu 21. září.

Luke Young přestupuje do Queens Park Rangers
Queens Park Rangers dnes úspěšně dotáhli do konce přestup obránce Aston Villy, Luka Younga. 32letý obránce v Londýnském klubu tříletou smlouvu. Za jakou částku se přestup uskutečnil, kluby nezveřejnily.

Santa Cruz chce na hostování do Realu Betis
Paraguayský útočník ve službách Manchesteru City Roque Santa Cruz si přeje odejít na hostování do Realu Betis. Santa Cruz kvůli obrovské konkurenci v útoku Citizens nedostává moc příležitostí a chce raději odejít do Betisu na roční hostování, než aby jen vysedával na lavičce.