Středa, 29.10.08 - 21:32:48 rubrika: Chelseafc.cz
Tu môžete sledovať online reportáž zápasu Hull City - Chelsea.
Čech-Bosingwa, Carvalho, Terry, A.Cole- Mikel, J.Cole, Deco, Lampard, Malouda, Anelka.
Hull City: Myhill-McShane, Turner, Zayatte, Dawson-Marney, Ashbee, Boateng, Geovani, King, Cousin.
Náhradníci: Chelsea: Cudicini, Ivanovič, Alex, Bridge, Belletti, Kalou, Di Santo.
Hull City: Halmosi, Hughes, Duke, Mendy, Ricketts, Garcia, Windass.
1-5. minúta - Chelsea začala super a od 5 minúty vedie po góle franka Lamparda.
5-10. minúta - Chelsea hrá zatiaľ oveľa lepšie ako Hull City.
10-15. minúta - Chelsea si vybojovala za 5 minút dve priame kopy, avšak obi dva Frank Lampard spálil.
15-20. minúta - Hull sa konečne dostal pred bránu Chelsea, avšak Petr Čech im nedovolil vystreliť na bránu.
20-25. minúta - Anelka mal v 21. minúte šancu avšak gól nedal. Hostia išli na Čecha, ale ten odkopol loptu do autu.
25-30. minúta - V 29. minúte mal COle šancu, ktorú mu zmarili obrancovia Tigrov. O minútu na to sa do šance dostal i Malouda, avšak jeden z posledných obrancov Hull mu loptu vypichol. Inak by Malouda išiel sám na bránu domácich.
30-35. minúta - Obranca domácich chyboval a ponúkol tak šancu Maloudovi, avšak ten pohrdol a netrafil bránu.
35-40. minúta - Roh pre hostí. Lampard centroval na Maloudu, ktorému stihol loptu zobrať brankár domácich. Keby to Malouda stihne mal by pred sebou prázdnu bránu.
40-45. minúta - Po akcií Colea a Anelku to vyzeralo na nás druhý gól, avšak brankár hostí to vyrazil končekmi prstov. Táto akcia sa už presunula pred našu bránu. Pramy kop pre domácich asi z 20 metrov. Čech s ťažkosťami, ale vychytal Giovaniho strelu.
A je tu koniec prvej polky zápasu.
45. minúta - Začína druhá polovica.
46. minúta - Aut pre Hull. Bosingwa priklepol hlavou Čechovi a ten pokojne chytá loptu do rúk.
47. minúta - Lampard naservíroval šancu pre Joa Colea, avšak ten nebol schopný dať gól.
48. minúta - Naši nakrátko rozohrali a Lampard pálil z uhla, avšak vedľa.
49. minúta - Boateng fauluje Mikela. Máme kop zdarma. Gooooooooooooolll.
50. minúta - Po priamom kope si brnkár hostí myslel, že loptu pokojne chytí, avšak tá mu vypadla a Anelka ju dorazil do prázdnej brány.
51. minúta - Belletti strieda Joa Colea.
52. minúta - Alex prihral Maloudovi pred bránu domácich, avšak ten ju z 5 metrov prestrelil.
53. minúta - faulovaný Joe Cole. Deco zachytil center, avšak niecielene prekopol bránu.
53. minúta - Deco fauloval Boatenga a dostal žltú kartu.
60. minúta - Aut Bosingwu, ktorý zachytili domáci hráči.
62. minúta - Hull strieda.
64. minúta - Projektil Maloudu skončil len za bránou Hull City.
66. minúta - Faul na Lamparda a voľný kop pre Chelsea. Dawson vypichol Maloudovi loptu, keď akurát chcel strieľať na bránu domácich.
68. minúta - Bosingwa zachraňoval pred Čechom gólovú šancu Giovaniho.
69. minúta - Belletti fauluje Cousina a hostia kopajú priamy kop z 30 metrov. Avšak po skumáži sme nakoniec získali aut.
71. minúta - Striedanie domácich. King strieda Graciu, ktorý sa dostáva na ihrisko.
72. minúta - Mohlo bzť už 3:0. Lampard naservíroval Anelkovi loptu pred branákra domácich, avšak ten ju dobehol skôr. Spálili sme tak ďalšiu sľubnú šancu, Zatiaľ máme v zápase veľkú prevahu.
74. minúta - Goooooooooollll. 0:3 z pohľadu Hull City. Gól strieľa Malouda, ktorému nahrával Carvalho.
77. minúta - Lampard napálil bočnú sieť.
79. minúta - ďalšie akcia našich, avšak Cousin nám zobral loptu.
80. minúta - Malouda fauluje. Arsenal mimochodom vyhráva už 3:2 nad Tottenhamom.
82. minúta - Dawson rozohráva kop. Mimochodom v Arsenale sa rozbehol gólový stroj. Počas 5. minút dali domáci dva góly a momentálne vedú 4:2 nad Tottenhamom.
85. minúta - Ivanovič strieda Bosingwu.
87. minúta - Lampard ponúkol šancu Anelkovi, avšak ten odmietol, keď netrafil bránu. Táto dvojica dnes dobre spolupracuje.
89. minúta - Chelsea jasne dominuje v zápase a vyrerá to tak, že sa stav už nezmení. Teda jedine, že by sme dali gól my.
90. minúta - Nadstavujú sa tri minúty. Liverpool vedie nad Portsmauthom 1:0.
90.+ Aut pre Hull.
90.+ Hostia mali šancu, avšak Čech loptu vyrazil.
90.+ Tak a je tu koniec zápasu. Vyhrali sme 3:0 a tak sa držíme tesne za Liverpoolom.

Karma body: 2. Líbil se Vám tento článek ? [ano / ne]