-:-

Hodnocení hráčů

Sobota, 20.02.10 - 18:49:18 rubrika: Hodnocení
Přečteno: 4461x - přidal: chelsea11

Chelsea dnes porazila Wolves 2:0 a my vám přinášíme hodnocení hráčů po tomto zápase.

Petr Čech – 10 - (Hráč zápasu) – Petr dnes odchytal skvělí zápas, vychytal mnoho příležitostí Wolves, například v 54. minutě vychytal střelu hráče Wolves a následně mu Terry poděkoval, chodil si pro centry, přihrávky a v druhém poločase měl už o velmi lepší výkopy než v prvním na nekvalitním trávníku a po delší době udržel čisté konto, a také přihrával na 2 góle Drogbu.

Yury Zhirkov – 7,5 – Odehrál skvělý zápas, přihrál na první gól Chelsea, ale v 56. minutě musel střídat, ale Zhirkov si také hodně zaútočil.

John Terry – 8,0 – Odehrál jeden ze svých lepších zápasů za poslední dobu, ale v 54. minutě velmi chyboval a poté musel zakročit Petr Čech, ale i on zastoupil Petra v bráně v 89. minutě, i když to byl jasný faul na Čecha tak se nepískal.

Branislav Ivanovič – 7,5 – Odehrál podobný zápas jako Terry.

Paulo Ferreira – 6,5 – V první polovině byl celkem i velmi vidět, snažil se o centry a přihrávky ale moc se mu nedařili a v 56. minutě se musel přesunout na levou stranu.

Michael Ballack – 7,5 – Ballack se dnes snažil být velmi aktivní ve předu, ale hodně krát musel pomáhat v zadu obraně ale také dostal, jako jediný hráč v utkání žlutou kartu, dneska asi hodně nahrazoval Franka Lamparda.

John Obi Mikel – 7,0 – Dnes nebyl moc vidět i když hrál aktivně tak nepodal nejlepší výkon.

Florent Malouda - 7,5 – Chodil do osobních soubojů, skoro ničeho se nezalekl byl velmi aktivní ve předu, pomáhal obraně vyměňoval si posty s Anelkou a Colem.

Joe Cole - 8,0 - Byl velmi vidět a chodil do osobních soubojů, několikrát překombinoval obranu Wolves a tohle je ten Joe, kterého jsme viděli v minulých sezonách.

Nicolas Anelka – 8,0 – Měl hodně příležitostí, ale nevyužil ani jednu, a také několikrát překombinoval obranu Wolves.

Didier Drogba – 9,5 - Měl hodně příležitostí, dal oba góly našeho klubu o poločase pomáhal v obraně a hodně si měnil post s Anelkou, odehrál velmi dobrý zápas a v tabulce střelců zaostává za Roonym jen o 2 góly.

Náhradníci :
Jeffrey Bruma – 7,0 – Na to kolik mu je odehrál dobrý zbytek zápasu, i když ze začátku měl potíže tak se do toho dostal a zablokoval dvě akce Wolves.

Autor: Kobka

Karma body: 3. Líbil se Vám tento článek ? [ano / ne]