Hazard je v Chelsea šťastný

Mladý belgický záložník svého přestupu do Chelsea nelituje, i přes vyhození manažera, který jej do klubu přivedl.

Jednadvacetiletý hráč byl přiveden do týmu vítězů Champions League manažerem Roberto Di Matteem, který již však v týmu nepůsobí.

Začátek sezóny byl pro belgického reprezentanta náročný, poté co Blues, jakožto obhájci titulu, vypadli z Champions League hned ve skupinové fázi a Di Mattea na lavičce nahradil bývalý manažer Liverpoolu Rafael Benitez.

"Podívejte se, před svým příchodem jsem věděl do jakého klubu jdu a jakou politiku klub praktikuje. Věděl jsem, že Chelsea je klubem, který střídá manažery poměrně často," řekl Hazard pro The Independent.

"Samozřejmě jsem nečekal, že k tomu dojde tak brzy, protože Roberto Di Matteo je velká osobnost a byl to on, kdo mě přivedl na Stamford Bridge. Rád jsem s ním spolupracoval a měli jsme spolu dobré vztahy. Nemůžu mu nic vyčítat."

"Máme nového trenéra a musíme se teď pokusit dostat v tabulce tak vysoko jak jen můžeme, snažit se úspěšně pokračovat dále ve všech pohárech, které hrajeme a posbírat co nejvíce trofejí."

"Myslím, že je to poprvé v mé kariéře, kdy byl můj manažer propuštěn. Nikdy to není snadné, ale je to součást fotbalového života. Musíme to hodit za hlavu, ikdyž to pro mě není snadné, jelikož to byl Robbie, kdo mě zde přivedl,"
zakončil Hazard rozhovor.


17:39:12 - 09.12.12 - Shmir - Mužstvo - 3656x