Essien se vrátil do Chelsea. Dočasně

Michael Essien se po dohodě s příslušnými lidmi rozhodl vrátit do Chelsea, kde se bude snažit dát do pořádku ze zranění (a alergické reakce na léky, jak v Madridu uvádí trenéři na tiskovkách), které ho drží mimo hřiště už od 11. listopadu.

Ghanský záložník je v Londýně už od minulého týdne za účelem dostat se ze svého zranění (a alergické reakce na léky). Essien na Stamford Bridge strávil 7 sezon, během kterých také nemálo času strávil mimo hřiště vinou zranění, a zdravotníci klubu jsou tak těmi nejvhodnějšími lidmi, na které by se měl obrátit.

Po rozhovoru s José Mourinhem a povolení z míst nejvyšších se Essien rozhodl odletět do Anglie. Věří, že zdejší doktoři londýnské Chelsea jsou tím nejlepším způsobem, jak se dostat zpět do pořádku. Fakt, že bude v péči lékařů a fyzioterapeutů Blues by kromě bližší známosti mohl znamenat i to, že si Essien obnovil své předchozí zranění, kvůli čemuž za Blues několik dlouhých měsíců nehrál. To je ovšem čirá spekulace.

Jednou z otázek také je, zda je Essien zraněný, nebo jak říká asistent Josého Mourinha Aitor Karanka na tiskovkách: „není zraněný, ale trpí alergickou reakcí na léky.“ To samotný Mourinho, když byl na toto téma před odvetou s Manchestrem City dotázán, z odpovědi vyklouzl. Essien si navíc údajně nemá už do konce kalendářního roku zahrát.

Poté, co se dá do pořádku, poputuje zpět směr Madrid, kde bude minimálně do konce sezony pokračovat ve svém hostování.


20:23:35 - 30.11.12 - Petric32 - Ostatní - 3425x