Ferguson: Tohle je Di Matteův tým

Netrvalo to příliš dlouho a Alex Ferguson se pustil do komentování situace na Stamford Bridge, kde Roberta di Mattea střídá Rafael Benítez. Podle manažera United měl Benítez opět štěstí, že si ho Abramovič všiml a nabídl mu smlouvu do konce sezony. Tak, jako se to dle jeho slov Španělovi poštěstilo už dříve.

Alex Ferguson si v minulosti vyměnil s Rafaelem Benitezem několik ostrých slov, když ještě španělský manažer působil v Liverpoolu. Nyní se dostává za kormidlo londýnské Chelsea, kde se navíc potká se svým bývalým svěřencem z Anfield Road, Fernandem Torresem. Podle mnohých se Abramovič pro Beníteze rozhodl právě kvůli Torresovi, který je bulváry označován za jeho miláčka a chce pro něj stále více šancí. Ty mu Di Matteo nechtěl dopřát, a tak se musel z klubu pakovat.

„Každý cítí s Robertem Di Matteem a tiše souhlasí, že toto rozhodnutí nebylo správné,“ komentoval situaci v Londýně Alex Ferguson. „Je úžasné, že se mu podařilo vyhrát FA Cup a Ligu mistrů. Myslím, že mu klub ještě měl dát šanci, když se mu toho s ním tolik podařilo.“

„Rafa Benitez má velké štěstí. Přišel opět do hotového klubu, se kterým toho nemusí moc dělat. Měl by si však uvědomit, že to je Di Matteův tým, ne jeho. José Mourinho vyhrál treble s Interem Milán. Pak přišel Benitez a také vítězil, ale měl k dispozici hotový tým,“ hodnotí situaci manažer Manchesteru United.

Autor: stresovice


19:45:16 - 27.11.12 - Petric32 - Ostatní - 3700x