Terry: Robbie je absolutní legenda

Vzpomínají fanoušci, vzpomínají hráči. Pachuť po předčasném odvolání Roberta Di Mattea zůstává v ústech všech. Někteří se mohou vyjádřit upřímně, někteří si musejí vystačit s díky na Robbieho adresu. Právě to nyní udělal kapitán John Terry.

Terry vzdal nedávno odvolanému manažerovi Robertu Di Matteovi hold za to, co s týmem dokázal. V minulé sezoně dokázal po krátké době u týmu získat FA Cup a první trofej z Ligy mistrů a také start do letošní sezony byl skvělý. Poté se ale něco zadrhlo, přišlo pár nepřesvědčivých výsledků (2 výhry z 8 zápasů ve všech soutěžích) a Romanu Abramovičovi došla jeho malá trpělivost. Po porážce na hřišti Juventusu 3:0 byl Roberto Di Matteo odvolán.

To nesli špatně jak někteří hráči, tak především fanoušci. Ti byli pak ještě nepříčetnější, když vedení na uvolněné místo dosadilo ex-liverpoolského Rafu Beníteze. 

A jak celou situaci vnímá kapitán Blues John Terry? Celkově to byl hodně náročný týden, ať už na hřišti nebo mimo něj," nechal se slyšet Terry.

Chtěl bych říct, že hrát pod Robiem bylo nejvyšší privilegium. Měl jsem to potěšení, že když jsem jako hráč vyrůstal, mohl jsem se od něj učit a sledovat ho. Nakonec, hrát pod ním jako kapitán... bylo mi nevýslovnou ctí," nechal JT průchod emocím.

Vyhrát v loňské sezoně dvě trofeje, včetně Ligy mistrů, kterou jsme tak dlouho chtěli, bylo něco neuvěřitelného. Robbie je skvělý člověk a absolutní legenda. Přejeme mu do budoucna hodně úspěchů a říct pouhé 'díky' zkrátka nestačí," zakončil Terry.


10:43:05 - 26.11.12 - Petric32 - Mužstvo - 3952x