Chelsea odvolala Roberta Di Mattea!

V důsledku posledních špatných výkonů jak v Premier League, tak i v Lize mistrů, se rozhodlo vedení Chelsea předčasně rozvázat spolupráci se svým manažerem Robertem Di Matteem! Nástupce bude oznámen brzy.
V oficiálním prohlášení a odůvodnění odvolání Di Mattea z funkce stojí:

Poslední výkony a výsledky týmu nebyly dostatečně dobré a jak majitel, tak představenstvo cítilo, že změna je nezbytná, aby se klub před tak důležitou částí sezony vydal správným směrem.

Klub nyní stojí před těžkým úkolům - kvalifikovat se do vyřazovací fáze Ligy mistrů, stejně tak, jako zůstat silným konkurentem v boji o čelo Premier League, zatímco bude bojovat v dalších třech soutěžích (Capital One Cup, FA Cup, MS klubů, pozn. red.). Naším úkolem je zůstat co nejkonkurenceschopnějšími na všech frontách.

Majitel i představenstvo by chtěli Robertu Di Matteovi poděkovat za všechno, co pro klub odvedl od doby, kdy klub v březnu převzal. Roberto nás dovedl k historickému vítězství v Lize mistrů a k sedmému FA Cupu. Nikdy nezapomeneme na to, jaký význam pro historii tohoto klubu znamenal a na Stamford Bridge bude vždy vítaný.

Ohledně jmenování nového manažera prvního týmu učiní klub brzké rozhodnutí.

11:25:00 - 21.11.12 - Petric32 - Mužstvo - 3396x