Cahill: Stojíme za Di Matteem

I přesto, že Blues v Premier League již počtvrté v řadě nezvítězili a v Lize mistrů nemají stále jistý postup do další fáze, zůstává tým i v tomto krušném období za svým manažerem Di Matteem. Za hráče promluvil Gary Cahill.

Gary Cahill potvrdil, že po sobotní porážce na hřišti West Bromwiche byla v kabině menší slovní potyčka, ale že i přesto tým pevně stojí za svým manažerem. Vidí v tom pozitivní důsledek.

„Od loňské sezony, kdy tu práci vzal, dělá ohromně skvělou práci a dosáhl toho strašně moc v tak krátkém časovém úseku,“ řekla zimní posila z loňského roku.

„Začali jsme sezonu vskutku dobře. Všichni za manažerem stojíme - je to rozhodně správný muž na svém místě,“ neváhá Cahill. „Dokázal to v loňské sezoně a jsem si jistý, že letos to zopakuje.“

„V té krátké době, co jsem tady, už jsem zpozoroval, že prohraný zápas je tu neakceptovatelný. Když prohrajete, lidé jsou zklamáni, naštvaní a zranění na duši. Někdy musí být některé věci řečeny a myslím si, že je skvělé mít tuhle reakci,“ reaguje na pocity fanoušků po takovýchto zápasech.

„Obával bych se o budoucnost, kdyby lidé jen přišli na stadion, shlédli zápas a jen tak zase odjeli autobusy domů. To, co se dělo v šatně tam i zůstalo, ale rozhodně to byla pozitivní reakce na něco, co se ve fotbale zkrátka stává,“ odůvodnil Cahill.


23:46:24 - 19.11.12 - Petric32 - Mužstvo - 2146x