Terry mimo na 4 týdny!

Podle prvních prognóz to vypadá, že se kapitán Chelsea John Terry vyhne několikaměsíční pauze a bude chybět "pouze" pár týdnů.


Anglický stoper nedohrál nedělní zápas, kdy musel po střetu s Luisem Suarézem střídat a mnozí se obávali, že to bude pro Terryho konec sezóny. Záběry odhalily, že se Johnovo koleno ocitlo v opravdu nepěkné pozici.

Po krátkém zhodnocení však bylo oznámeno, že Terry příliš dlouho chybět nebude. Oznámení z oficiálního twitteru znělo: "Magnetická rezonance neodhalila žádné významné škody na koleních vazech Johna Terryho. Bude se jednat spíše o týdny, nežli o měsíce."

Terry otevřel skóre v nedělním zápase na Stamford Bridge, ale pak musel po dlouhém ošetřování v 39. minutě střídat, poté co došlo k kolizi s Luisem Suarézem, který v druhém poločase vyrovnal. Uruguajský útočník však za nic nemohl, žádný úmysl zranit protihráče v souboji nebyl. Po zápase uvedl na svém twitteru: "Je mi líto co se Terrymu stalo. Doufám, že to nebude nic vážného."

Kapitán Blues hrál první zápas od vypršení jeho trestu, za rasistické urážení Antona Ferdinanda, obránce Queens Park Rangers.

Terry se samozřejmě ještě zúčastní různých vyšetření, ale první zprávy naznačují, že Chelsea nebude chybět v řádech měsíců.

Svěřence Di Mattea čeká velmi rušné období s hektickým rozpisem zápasů, především kolem vánoc. Už teď dochází ke kolísání v Premier League, když už tři zápasy po sobě tým nedokázal zvítězit, tak uvidíme, jak to Chelsea nakonec zvládne.


19:49:25 - 12.11.12 - Shmir - Mužstvo - 2682x