Ashley Cole do PSG? Láká ho to, říká Pirés

Bývalá hvězda Arsenalu Robert Pirés věří, že by Ashley Cole měl vážně uvažovat o nabídce Paris Saint-Germain a zvážit svůj přestup do Francie.

Anglickému reprezentačnímu bekovi vyprší smlouva s Blues na konci této sezony a zatím se obě strany na jejím prodloužení nedohodly. Obecně se předpokládá, že Coleovi bude nabídnuto jen roční prodloužení smlouvy, jako u všech hráčů nad 30 let, zatímco jedenatřicetiletý Angličan by chtěl jako projev důvěry smlouvu delší.

Nejen Coleova situace tak vedla k mnoha spekulacím o jeho budoucnosti a se svým názorem přispěchal do hry i nyní 39letý Robert Pirés, který po Coleově boku v dresu Arsenalu nastupoval. Ten by Coleovi doporučoval přesun do PSG, které rozjíždí mnohamiliónový projekt.

„Paříž by pro něj mohla být zajímavým místem, a to jak po sportovním tak finančním hledisku a úrovni,“ prohlásil bývalý křídelník Arsenalu, Villarrealu nebo Aston Villy.

„Mohl by Paříži kývnout,“ soudí Pirés. „Tyto plány francouzů ho lákají, znám ho velmi dobře a jsem si jistý, že má zájem,“ dodal.


09:32:00 - 11.11.12 - Petric32 - Mužstvo - 2934x