Bony Wilfried do Chelsea?

Útočníkovi z Pobřeží Slonoviny začíná být nizozemská liga malá a začínají se rojit spokulace o jeho odchodu do Premier League.

Bývalý útočník pražské Sparty, který nyní působí v nizozemském Vitesse Arnhem hraje ve skvělé formě, což potvrzuje jeho 11 gólů z posledních 10 zápasů. Na Stadionu Vitesse se střídají skauti, jako na běžícím pásu a je zřejmě jen otázkou času kdy Bony zamíří jinam.

"Ano, můžu potvrdit, že je zde zájem o hráče z Premier League, konkrétně od Aston Villy a Chelsea," řekl útočníkův agent Francis Kacou pro SkySports.

V prospěch Chelsea by mohlo být to, že Vitesse Arnhem je považován za spřátelený klub, kam Chelsea posílá mladíky na hostování. V současné době je to například Patrick van Aanholt nebo český obránce Tomáš Kalas.

"Torres je skvělý hráč, který tvrdě pracuje a hraje intenzivně. Navíc je vynikající při výběru místa v šestnáctce. Wilfried má jiné kvality, je silný a je typově podobný Drogbovi. Pokud by oba mohli hrát spolu, byl by to pro Chelsea skvělý útok, který by je udělal ještě silnějšími," řekl na toto téma Tomáš Kalas.

Dalším plusem pro Chelsea by mohlo být to, že zde do loňské sezóny působil Wilfriedův reprezentační kapitán Didier Drogba.

"Agent mi potvrdil, že je o mě zájem, což mne velmi těší. Chelsea by byla splněným snem. Je to obrovský klub, ve kterém působil můj hrdina Drogba. Bylo by úžasné hrát za ně!," prozradil novinářům sám Bony.

Co myslíte? Dočkáme se toho, že v Premier League nastoupí po Edenu Džekovi i další útočná hvězda, která prošla naší ligou? Není to nic nereálného.

Přivítali by jste Falcaa v Chelsea?


-- výsledky hlasování --


09:20:11 - 10.11.12 - Shmir - Přestupy - 5053x