Čech: Mohl to být vynikající zápas...

Blues prohráli 2:3 s Manchesterem United. Zápas ovlivnilo několik kontroverzních verdiktů sudího Marka Clattenburga, ale Petr Čech se k nim logicky nemohl naplno vyjádřit, pokud nechtěl být disciplinárně vyšetřován. Ostatně, sami víme, co se v zápase stalo.

Jak tedy vypadá jeho hodnocení? „Mohl to být vynikající fotbalový zápas, bohužel se tak nestalo. Po špatném začátku jsme se dokázali výborně vrátit, dostali jsme soupeře pod tlak a logickým vyústěním toho všeho byly dva góly do sítě Manchesteru. Za stavu 2:2 to vypadalo, že tým, který vyhraje, bude Chelsea,“ prozradil Čech, jenž si při absenci Terryho i Lamparda navlékl kapitánskou pásku.

„Měli jsme navrch, jenže to, co bylo dál, nemohu komentovat. Máme zákaz hodnotit výkon rozhodčích a nesmíme se vyjadřovat ani ke kontroverzním okamžikům, které se v zápase stanou. Tím pádem dál není co říct, protože o tom to pak celé až do konce bylo,“ dodal zřejmým tónem Petr.

Blues doplatili na nesprávné vyloučení Torrese, rozhodující gól dal navíc Hernandez z ofsajdu. Porážku může Chelsea Manchesteru vrátit už ve středu, kdy ho doma na Stamford Bridge přivítá v osmifinále Ligového poháru, nově zvaného Capital One Cup.


23:01:00 - 29.10.12 - Petric32 - Premier League - 1938x