Ivanovič: Musíme se soustředit

 Branislav Ivanonič si uvědomuje, že pokud chtějí Blues v neděli vyhrát, budou muset předvést daleko lepší výkon než proti Šachťaru Doněck.


Úterní zápas se Chelsea vůbec nepovedl. Vše započalo už ve třetí minutě kdy se domácí ujali vedení. Špatně hrající hosté se marně pokoušeli dobývat bránu Šachťaru. Naopak mohli děkovat Petru Čechovi, že tým podržel. Do druhého poločasu vešli Blues aktivněji, avšak místo vyrovnání obdrželi z rychlého protiútoku druhý gól. Oscar v závěru pouze kosmeticky upravil výsledek a Chelsea tak prohrála 2:1.

"Musíme zlepšit naše soustředění a plně se koncentrovat celých 90 minut," prohlásil srbský obránce. "Dovolili jsme soupeřům skórovat hned z první příležitosti, čož se nesmí stávat. Nedostali jsme se do hry a nehráli jsme to, co jsme hrát chtěli. Musíme v našem posledním výkonu analyzovat naše chyby a poučit se z nich."

Chelsea byla v dosavadním průběhu sezóny chválena za útočný, atraktivní fotbal. Zároveň s tím, to však začalo trošku skřípat v obraně. Ivanovič si je toho plně vědom a připustil, že v nedělním zápase se tato situace bude muset zlepšit.

"Změnili jsme náš styl, nyní bráníme více jako tým, stejně tak útočíme. Je to pro nás velmi výhodné, v zápase proti Red Devils musíme především zůstat kompaktní a táhnout všichni za jeden provaz. Je to jeden z klíčových zápasů této sezóny. Utkáme se s nimi hned dvakrát po sobě, což bude vzhledem k jejich kvalitě velmi náročné. Po úterním zápase máme čas na zotavení, takže věřím, že budeme dobře připraveni."


12:28:19 - 27.10.12 - Shmir - Mužstvo - 2959x