Chtěl bych dát 20 gólů, říká Oscar

Mladík si v prohraném zápase v Ukrajině připsal svůj třetí gól za Chelsea a věří, že to nejlepší teprve příjde a bude skórovat ještě častěji.


Brazilský záložník si stanovil svůj osobní cíl a tím je překonání dvacetigólové hranice v jeho první sezóně v Anglii. Mladá hvězda má na svém kontě zatím tři zásahy a všechny v Champions League. Oscar je však přesvědčen, že brzy dostane míč do sítě i v Premier League. 

"V Brazílii jsem byl záložníkem, který za sezónu běžně nastřílel přes dvacet branek," řekla brazilská hvězda pro oficiální klubové stránky. "Vím, že v Anglii to bude mnohem obtížnější, protože nehraji každý zápas a hrajete na různých pozicích. I přes to všechno očekávám že se mi podaří vstřelit něco mezi deseti a dvaceti góly, to by bylo moc dobré."

Bývalá hvězda Internacionlu byla známá v jeho rodné zemi především svými skvělými dalekonosnými střelami, což ukázal i v nedávném zápase proti Juventusu v minulém měsíci.

"Nejvíce gólů jsem si připsal právě díky podobným střelám z prostoru za hranicí velkého vápna. Proti Šachťaru to bylo trošku jiné. Při podobných situacích se vždy snažím najít si své místo ve vápně a nabídnout se spoluhráčům pro přihrávku," zakončil Oscar rozhovor.


11:41:58 - 27.10.12 - Shmir - Mužstvo - 3756x