Torres: Mata je zklamaný

Fernando Torres promluvil na téma velké konkurence v reprezentaci Španělska a vyjádřil lítost nad tím, že se do nominace nevlezl jeho spoluhráč z Chelsea Juan Mata.

"Nominace není nikdy stejná, vždy se zde pár objeví pár nováčků, kteří se tady dostanou na úkor těch, kteří ztratili své místo. Konkurence v našem národním týmu je opravdu obrovská a praktický každý z nominovaných se může objevit s základní jedenáctce," pronesl na začátek Fernando Torres.

"V současné době máme v kádru především univerzální hráče, což je velmi užitečné. Z vlastních zkušeností vím, že nedostat pozvání do reprezentace hodně bolí. Juan je z toho, že nebyl povolán velmi rozrušený. V Chelsea hraje opravdu ve výborné formě a je jedním ze základních stavebních kamenů Chelsea. Nominovat lze však pouze 23 hráčů a při současné konkurenci se to prostě stát může. Více o tom mluvit nebudu, protože, jakožto Juanův klubový spoluhráč, bych nebyl objektivní," přiznává.

Španělské národní mužstvo čekají nyní dvě kvalifikační utkání proti Bělorusku a poté proti silné Francii. "Myslím si, že bychom se především měli soustředit a plně koncentrovat na první zápas proti Bělorusům. Teprve potom se zabývat zápasem proti Francii. Je to zvláštní, dá-li bůh a já zde nastoupím do hry na tomto staiónu, budu neskutečně šťastný. Bylo by to poprvé od doby kdy jsem opustil Atlétiko v roce 2007," dodal na závěr Španělský forvard k zápasu s Francií, který se bude hrát na stadionu Estadio Vicente Calderón, domovském stánku Atlétika Madrid.


17:25:14 - 12.10.12 - Shmir - Reprezentace - 2848x