Carlo: Ashley Cole je nejlepší na světě

Někdejší manažer Chelsea Carlo Ancelotti vysekl poklonu Ashleymu Coleovi, když jej nazval nejlepším levým obráncem na světě, což rozmnožilo spekulace, zda se jej PSG nebude snažit získat. Carletto pak dále věnoval několik vět kauze Johna Terryho.

Politika Chelsea je jasná: hráči nad 30 let dostanou nabídku na prodloužení smlouvy pouze o rok. Tento fakt se týká také Ashleyho Colea, který doposud nabídku na prodloužení spolky nepodepsal a ta současná mu vyprší na konci letošní sezóny. Proto se před nedávnou dobou v médiích objevily spekulace, že by se rychlonohý obránce mohl stěhovat ze Stamford Bridge.

Tyto spekulace nyní ještě přiživil Carlo Ancelotti, který Colea prohlásil za nejlepšího levého obránce světa a mnozí si myslí, že by se Paris St.Germain mohlo pokusit získat zkušeného Angličana do svých služeb.

Letos máme velmi dobrý tým, ale nevím, jak tomu bude v příštím roce. Ashley Cole je v tuto chvíli nejlepším levým obránce na světě,“ řekl Carletto reportérům, poté ale přiznal, že díky jmění a touze po úspěchu, kterými PSG disponuje, nejsou všechny spekulace o možných top posilách pravdivé. „To je normální, protože s PSG je spojováno mnoho hráčů. Novináři nás spojovali s příchodem asi 100 hráčů,“ řekl Ancelotti, který nezapomněl říct pár slov ohledně kauzy Johna Terryho.

Je to neuvěřitelné. John Terry si tohle nezaslouží. Nechápu, jak může Fotbalová asociace dospět k jinému rozhodnutí, než civilní soud. Myslím, že je to velmi podivné. Jsem si stoprocentně jistý, že John není rasista. Nemyslím si, že se ještě někdy vrátí k reprezentaci a podle mne jeho rozhodnutí bylo správné. Pro Anglii to je ale špatná zpráva, protože John Terry toho pro národní tým hodně udělal,“ zakončil Carlo Ancelotti.

14:21:00 - 05.10.12 - Zzepa - Ostatní - 2899x