Meireles se přišel rozloučit a poděkovat

Včera odpoledne navštívil Raúl Meireles Cobham, místo, kde prožil poslední rok svého života a kde poznal nové přátele. Než dal své poslední sbohem před trvalým odchodem do Fenerbahce, poskytl Chelsea TV ještě jeden rozhovor.

Meireles se minulý týden rozhodl na poslední chvíli odejít z Chelsea, kde dostával méně a méně příležitostí a přestoupil do tureckého Fenerbahce Istanbul. Za rok svého působení v Chelsea odehrál 48 zápasů. 29letý portugalský reprezentant pro Chelsea TV prozradil své důvody návštěvy Cobhamu.

„Přišel jsem se rozloučit se svými přáteli. Tento klub, fanoušci a město mi samozřejmě budou moc chybět. Jsou zde skvělí lidé, kteří mě vždycky podporovali a všem pomáhali. Je tak samozřejmostí, že jsem se se všemi přišel rozloučit,“ řekl Meireles klubovému kanálu.

Meireles vnímá své působení v Chelsea pozitivně. I přes absenci ve velkém finále loňské sezony v Mnichově, kde chyběl kvůli kartám, zde zažil několik skvělých momentů a odehrál několik historických a nezapomenutelných zápasů.

„Byl to skvělý rok. Poslední část sezony byla naprosto dokonalá. Vyhráli jsme Ligu mistrů, FA Cup a byly to nejen pro mě skvělé časy. Tyto momenty mi budou chybět, ale teď je tu pro mě nová výzva a já jsem připraven jít do Turecka. Doufám, že se pro mě budou věci vyvíjet tak dobře, jako pro Chelsea v loňské sezoně,“ dodal Meireles.

„Ve Fenerbahce jsem byl zatím jen podepsat smlouvu a zítra tam bude můj první regulérní den. Jsem pln očekávání z nového začátku. Chtěl bych ještě poděkovat fanouškům za jejich podporu a říct, že mi tento klub bude moc chybět. Bylo skvělé hrát za Chelsea,“ rozloučil se Raúl Meireles.


12:48:13 - 13.09.12 - Petric32 - Ostatní - 2012x