Cahill chválí Sturridge a Lamparda

Gary Cahill před nadcházejícími kvalifikačními zápasy Anglie s reprezentanty Moldavska a Ukrajiny chválil své týmové i reprezentační spoluhráče Daniela Sturridge a Franka Lamparda v kooperaci s dalším pilířem zálohy Albionu Stevenem Gerrardem.

Stoper Chelsea se může v dosavadním průběhu sezony pyšnit vcelku slušnou bilancí, protože už dokázal dvakrát skórovat. Povedlo se mu to do sítě Readingu v Premier League a Atlétika Madrid v evropském superpoháru. Nyní je po EURO 2012 zpěv v reprezentaci Albionu, kde bude mít po svém boku ještě 5 spoluhráčů z Chelsea, a o dvou z nich, 23 letém Danielu Sturridgovi a zdánlivě nestárnoucím Franku Lampardovi si v tomto rozhovoru popovídal.

Sturridge si v této sezoně do míče ještě příliš nekopnul, protože nastoupil pouze do jednoho utkání a to ještě jako střídající hráč. V reprezentaci, pokud dostane šanci (což by mohl, Hodgson slíbil dát šanci mládí) by si to rád vynahradil.

„Každý ví o talentu, který Daniel má a jak nebezpečný dokáže být,“ řekl Cahill na Sturridgovu adresu. „Je skvělé vidět ho zpátky poté, co vynechal zápas s Itálií kvůli zranění. V posledních několika dnech na trénincích působil opravu živě,“ prozradila lednová posila Blues.

V článku je zmínka o celkem 6 zástupcích Blues v nominaci Roye Hodgsona pro tyto dva kvalifikační zápasy. Jmenovitě se jedná o Garyho Cahilla, Johna Terryho, Ashleyho Colea, Ryana Bertranda (který dnes na Stamford Bridge podepsal novou pětiletou smlouvu), Franka Lamparda a právě Daniela Sturridge.

Cahill také zdůraznil partnerství v záloze Albionu mezi Frankem Lampardem a liverpoolským Stevenem Gerrardem, které je v posledních letech téměř klasikou, i když se začínají ozývat hlasy, že by bylo lepší nahradit je mladou krví.

„Může to fungovat? Ano, a víte proč? Protože se jedná o dva fantastické individuální hráče, kteří hrají s mnoha dalšími skvělými hráči a mohou si přizpůsobit hru podle své chuti. V tomto ohledu neexistuje problém, protože oba jsou to skvělí hráči,“ zastal se tohoto dua Cahill.


23:42:25 - 05.09.12 - Petric32 - Reprezentace - 2680x