Ashley Cole se zranil

Ačkoliv byl Ashley Cole v nominaci Anglie pro nadcházející zápasy kvalifikace o MS 2014, byl nucen vrátit se k týmu Chelsea. Vše kvůli zranění, které si Ashley přivodil. První zápas rozhodně vynechá, pro druhý se k týmu možná vrátí.

Ashley Cole už se těšil na možnou spolupráci s hned několika spoluhráči s Chelsea. Ve výběru jsou také John Terry, Gary Cahill, Ryan Bertrand a Frank Lampard s Danielem Sturridgem. Radost mu však překazilo přivozené zranění, kvůli kterého byl nucen národní tým dočasně opustit. Proti Moldávii tak bude mimo, ale pro druhý kvalifikační duel by se mohl vrátit. Vše záleží na závažnosti zranění, které by však podle prvních zpráv nemělo být vážné.

Oficiální prohlášení FA ohledně této záležitosti zní:

Menší zranění kotníku vyřadilo Ashleyho Colea ze hry pro zápas s Moldávií.

Dnes (v pondělí) ráno o tom hotel, kde anglický tým přebývá, informoval a Ashlye Cole se vrátil do Chelsea k dalšímu vyšetření.

Cole má menší problém s kotníkem a léčen bude tento týden klubovými lékaři svého týmu. Poté, konkrétně v neděli, jeho stav zhodnotí zdravotnický personál reprezentace Anglie a zváží, zda bude hráč k dispozici pro další kvalifikační utkání proti Ukrajině, hrané v úterý 11. září.


23:13:24 - 03.09.12 - Petric32 - Mužstvo - 2865x