Reakce Di Mattea na los Ligy mistrů

Chelsea krátce po oznámení losu pro základní skupiny Ligy mistrů odchytili zástupci Chelsea TV Roberta Di Mattea a zeptali se ho ne bezprostřední pocity. Di Matteo věří, že nás čekají zajímavá střetnutí.


„Není to lehká skupina, bude to těžké,“ zněla první slova Roberta Di Mattea z Monaka. „Juventus znám velmi dobře, zkrátka šampioni Itálie. Hrají krásný fotbal ve vysokém tempu a mají několik hodně dobrých hráčů.“

„Šachtar znám taky velmi dobře kvůli našemu klubovému lékaři Paco Bioscovi, který tam strávil 7 let. Nordsjaelland je pravděpodobně nejslabší tým ve skupině. Myslím si ale, že už od prvního zápasu s Juventusem na Stamford Bridge budeme muset předvést naši nejlepší hru,“ tuší Di Matteo, že to nebude procházka růžovým sadem a že i ti papírově nejslabší protivníci mohou překvapit.

„Bude to velký zápas hned po reprezentační přestávce, takže doufám, že se všichni naši hráči vrátí od svých národních týmů v dobré formě. Před tímto zápasem nás taky čeká derby proti Queens Park Rangers, takže to bude opravdu náročný týden,“ tuší manažer.

Nakonec se Di Matteo zaměřil přímo na připravovaný zápas s Juventusem, který vzhledem k tomu, že nastupoval za italskou reprezentaci, dobře zná. „Rádi se zúčastníme takovýchto velkých zápasů a také naši hráči na tyto zápasy odpovídají tím nejlepším možným způsobem. Myslím, že hráči preferují tyto zápasy, ve kterých na sebe musíte vzít velkou zodpovědnost. Na druhou stranu, měli dobrou sezonu, mají dobrý tým a bude to těžký zápas. Doufejme, že začneme soutěž domácím vítězstvím,“ zakončil Di Matteo.


11:26:00 - 31.08.12 - Petric32 - Evropské poháry - 3547x