Brankář Walker míří hostovat!

Gólman rezervy Chelsea Sam Walker zamířil na hostování do čtvrtoligového (= League Two) týmu Bristol Rovers. Za tento tým by měl nastupovat až do 2. ledna 2013, kdy z hostování zamíří zpět do rezervního týmu Chelsea.

20letý gólman už bude moci nastoupit dnes v noci v Capital One Cupu (jak zní nový název pro Ligový pohár místo dosavadního Carling Cupu) proti Ipswichi Town.

Walker se k Chelsea připojil ještě jako školák. Přišel z Millwallu v roce 2007 a stal se klíčovým hráčem týmu, který v roce 2010 vyhrál mládežnický FA Cup.

V březnu loňského roku si vyzkoušel hostování v Barnetu a zde také dostal možnost svého profesionálního debutu v zápase proti Chesterfieldu. Pomohl také Barnetu udržet se v lize.

V létě pak zamířil na další hostování, tentokrát do Northamptonu. Hned po svém návratu v lednu tohoto roku byl opět zapůjčen, a to do Yeovil Townu. Tady stihl do konce sezony nastoupit ke 20 zápasům.

Nyní tedy zamířil již na své čtvrté hostování. Tentokrát je tím vyvoleným týmem Bristol Rovers. Walker toho od roku 2010 v rezervě mnoho neodchytal a jen putoval po hostováních. Dá se předpokládat, že pokud tomu tak bude i nadále, o Walkera přijdeme nadobro.


20:28:00 - 14.08.12 - Petric32 - Akademie - 2721x