Lukaku blízko hostování

Agent 19letého útočníka oznámil, že jeho svěřenec stoprocentně nezamíří do Fulhamu, ale je blízko dohody s jiným klubem z Premier League.

Talentovaný útočník s robustní postavou se loni jen těžko prosazoval v prvním týmu, když nastoupil pouze do 12 zápasů, v kterých se mu nepodařilo vsítit ani jeden gól. Lukaku ale chce hrát mnohem častěji a proto se svým agentem hledají klub, do které ho by mohl na hostování odejít.

"Můžu vás ujistit, že Romelu nezamíří do Fulhamu. V současné chvíli dolaďuji detaily s jiným klubem z Premier League. Romelu odejde na hostování, zatím ale nemůžu říct kam ani kdy se tak stane. Stalé probíhají jednání," řekl Christophe Henrotay, agent Romela Lukaky.

Kromě Fulhamu se loni o Belgičanovy služby ucházelo také Stoke City a spekuluje se také o Sunderlandu nebo Wiganu. Pokud Lukaku na hostování opravdu odejde, budou se možná faoušci moci těšit na novou posilu do útoku, jelikož by na Stamford Bridge kromě talentů z mládežnického týmu zůstal pouze Fernando Torres a Daniel Sturridge.

09:09:31 - 10.08.12 - Zzepa - Přestupy - 3315x