Chelsea podala nabídku za Azpilicuetu

Podle francouzského klubu Olympique Marseille se stal zájem Chelsea o Cesara Azpilicuetu velmi vážným a Blues již údajně učinili na hráče velmi solidní nabídku. Francouzi si pravého obránce cení přinejmenším na 8 milionů liber.

Španělský obránce už byl toto léto s přestupem do klubu úřadujících evropských šampionů spojován, a jak v červenci sám prohlásil, zájmem Blues o jeho osobu byl nanejvýše polichocen.

Marseille by si svého hráče cenila na 8 milionů liber a vzhledem k tomu, že Chelsea už toto léto za trojlístek Hazard, Oscar, Marin zaplatila astronomických 80 milionů eur (přes 60 mil. liber), není další investice rozhodně vyloučená. Chelsea má aktuálně k dispozici na post pravého beka Branislava Ivanoviće a Paula Ferreiru. Nedá se však vyloučit ani přeřazení Sama Hutchinsona z rezervy do A týmu.

Prezident Marseille Vincent Labrune pro britský bulvární tisk The Sun prohlásil jen toto: „Chelsea za Cesara učinila velmi solidní nabídku.“ Zdroje ve Francii navíc říkají, že Chelsea je připravena nabídnout Gaëla Kakutu jako součást této transakce.


20:33:06 - 07.08.12 - Petric32 - Přestupy - 2725x