Oscar chce Neymara v Chelsea

Poslední letní posila Chelsea, která bude odblékat dres s číselm 11, touží po vítěství v letošní Lize mistrů a Premier League a také se pokusí přesvědčit Neymara k přestupu na Stamford Bridge.


Oscar by byl rád, kdyby Neymar následoval jeho kroky a zamířil do západního Londýna a proto si s se svým kolegou z brazilské reprezentace již ohledně Chelsea promluvil. Neymar je s odchodem do Evropy spojován již několik let a Oscar prohlásil, že udělá vše pro to, aby si mladá hvězda brazilského fotbalu zvlolila za své příští působiště právě Chelsea.

 „Když už jsme spolu v Londýně, tak jsme si promluvili o ambicích Chelsea. Doufám, že až přijde čas, kdy se bude chtít připojit k evropskému klubu, dokážu jej přesvědčit,“ prohlásil Oscar, který do Chelsea přestoupil před zahájením Her za 25 milionů Liber.

 „Když mi agent pověděl, že o mne Chelsea stojí, nepotřeboval jsem si nic rozmýšlet. Jsou to mistři Evropy, ale přes to mají ambice sestavu ještě posílit. Výhra v Lize mistrů a nákup hráčů typu Edena Hazard a mne jen dokazují ambice, které mají manažer s majitelem klubu,“ pokračoval v rozhovoru Oscar.

 „Se týmem, jaký máme, si dávám za cíl vyhrát Premier League a také Ligu mistrů. Vím, že je velmi obtížné vyhrát Ligu mistrů dvakrát po sobě a že to nedokázala ani Barcelona, ale s tím, čím disponuje Chelsea, to můžeme dokázat,“ řekl Oscar, který v současné době reprezentuje na Olympijských hrách Brazílii.

„Brazilská fotbalová federace nám sdělila, že neočekává nic jiného, než zlatou medaili a tu se chystáme přivést. Vyhrát olympijské zlato, by pro mne bylo něco speciálního,“ zakončil.

16:09:59 - 06.08.12 - Tuzinho - Mužstvo - 4966x