Lukaku: Chelsea nebo hostování?

Romelu Lukaku od následující sezony očekává, že bude hrát. Otázka je, zda bude dostávat dostatek příležitostí v Chelsea nebo někde jinde. Do boje o mladého Belgičana by mohl zasáhnout Fulham.

Útočník Chelsea Romelu Lukaku prohlásil, že tuto sezonu chce hrát podstatně více, než jak tomu bylo loni. Přiznal, že chce zůstat v Premier League, avšak dodal, že není jisté, zda to bude v barvách Chelsea.

19letý belgický reprezentant loni zasáhl do 12 zápasů v barvách Chelsea, ale skórovat se mu nepodařilo. Mnoho příležitostí nedostával a během sezony prohlásil, že pokud se to nezlepší, odejde hostovat. Ač se nejedná o tým z Ostrovů, zájem o jeho dočasné služby projevil německý Werder Brémy (kde odchází hostovat také Kevin De Bryune, víc informací přineseme během odpoledne).

Roberto Di Matteo by se s Němci mohl nakonec dohodnout i na hostování 19letého Lukaka. Ten však zarytě chce hrát v Anglii. O jeho služby by tak mohl zabojovat Fulham. „Nepodepsal jsem v Chelsea, abych hrál v jiné soutěži,“ řekl jednoduše Lukaku.

„Loni jsem to chápal, ale teď už musím hrát. Vše záleží na tom, jak se s trenérem dohodneme. Ale nejsem ten, kdo by tloukl pěstí do stolu, aby si něco vymohl. Musím se dostat na další úroveň. Udělám cokoliv, abych se zlepšil,“ prohlásil Romelu.

„Mluvil jsem s manažerem. Jsem s ním v dobrém kontaktu. Pokusíme se najít to nejlepší možné řešení pro obě strany,“ věří Lukaku.


14:48:27 - 02.08.12 - Petric32 - Mužstvo - 3097x