Torres: Mám rád zodpovědnost

Španělský útočník ve službách Chelsea tvrdí, že s Didierem Drogbou má skvělý vztah a že po jeho odchodu na sebe necítí žádný tlak, přestože góly se budou čekat hlavně od něj. Naopak sdělil, že má rád zodpovědnost.

Fernando Torres prohlásil, že na svou osobu po odchodu Didiera Drogby do čínského klubu Šanghaj Shenhua necítí žádný tlak, i přesto, že góly se budou v letošní sezoně očekávat především od něj. Naopak vyzdvihl, že má rád zodpovědnost.

Zároveň doufá, že fanoušci klubu si ho jednou budou pamatovat tak, jako si nyní pamatují reprezentanta Pobřeží Slonoviny. „Přeji mu vše nejlepší a zároveň doufám, že jednoho dne si fanoušci Chelsea budou pamatovat mě, tak jako si teď pamatují jeho,“ dal v příklad srovnání s Drogbou. „Mám rád zodpovědnost; je to něco, s čím jsem žil celý svůj život,“ řekl Torres v rozhovoru pro oficiální klubové stránky.

Torres také zdůraznil důležitost legendy Blues v minulé sezoně. „Didier dal klubu naprosto všechno. Vstřelením gólu ve finále Ligy mistrů inspiroval všechny z nás. Můj vztah s Didierem byl skvělý. Když se rozhodoval, kam jít dále, častokrát jsem s ním mluvil. Tak jako já jemu, i on mi popřál to nejlepší,“ prozradil Torres.


13:42:18 - 29.07.12 - Petric32 - Mužstvo - 2216x