Šťastný Piazón

V dnešním nočním utkání proti Paris St.Germain si Lucas Piazón připsal svůj debutový gól v prvním týmu Chelsea a tak jej reportéři vyzpovídali, aby se svěřil se svými pocity.


18letý Piazón uzavřel skóre zápasu, když po pěkné narážečce s Ramiresem vyrovnával na 1:1 10 minut před koncem. V pozápasovém rozhovu pak neskrýval své nadšení. „Je to pro mne skvělé, něco speciálního, protože jsem skóroval hned ve svém druhém utkání .“

Můj debut v Seattlu byl také speciání, ale to je ještě něco silnějšího, takže jsem velmi šťastný. Byl to pěkný gól, made in Brazil. S Ramim (Ramires) se o něco podbného pokoušíme na trénicích a je skvělé, že nám to vyšlo,“ pokračoval talentovaný Brazilec.

Piazon zřejmě do prvního týmu skvěle zapadl. S hráči se zná již z tréninků v Cobhamu a vypadá to, že ani vzruch okolo předsezónní tour jej nevyvedl z míry. „Je dobré, že mám okolo sebe známé tváře jak z Brazílie, tak i z mládežnického celku. Cítim se dobře a je to pro mne velmi příjemný výlet,“

Na hřišti je to trochu jiné, je to opravdu těžké, ale vím, že s tím, jak pořád hrajete a hrajete a hrajete, se krok po kroku zlepšujete, takže uvidíme, jak to dopadne,“ řekl Piazón.

Odherál jsem jen 30 minut a občas jsem se pořádně zadýchal, takže má kondice ještě není ideální. K tomu, abych byl připraven na sezónu potřebuji trénovat a odehrát jeden, dva zápasy,“  dodal.


14:29:42 - 23.07.12 - Zzepa - Mužstvo - 2664x