Thorgan Hazard chce do Chelsea

Mladší bratr Edena Hazarda a reprezentant Belgie do 19 let Thorgan Hazard odmítl prodloužit smlouvu v Lens a přestoupit na Stamford Bridge.


O tom, že Thorgan Hazard touží přestoupit do Chelsea informoval sportovní ředitel Lens Antoine Sibierski. Thorgan by rád následoval svého staršího bratra, který do Londýna přestoupil za částku pohybující se okolo 32 milionů Liber. Lens 19letého Hazarda prodat nechtějí, ale nic jiného jim nejspíše nezbude, jelikož příští rok by mohl odejít jako volný hráč.

"Stále má u nás ještě rok platnou smlouvu a bylo mu navrhnuto, aby ji prodloužil. Do očí mi ale řekl, že o to nemá zájem a chce Lens opustit. Proč nás chce opustit jsem zjistil o 48 hodin později, když jsem se dověděl, že o něj má Chelsea zájem. Tomu rozumím," prohlásil Sibierski.

"Je to 19letý kluk, jeho starší bratr přestoupil do Chelsea a jemu bylo navrženo to samé. Navíc to bylo od klubu, který zvítězil v Lize mistrů. Thorganovi gratuluji. Bohužel se nemůžeme postavit proti této příležitosti. Přeji mu hodně štěstí," dodal trenér Lens Jean-Louis Garcia.


16:02:30 - 20.07.12 - Zzepa - Přestupy - 2317x