Sponzorem Chelsea bude GAZPROM

Chelsea Football Club s potěšením oznamuje, že Gazprom se stává oficiálním globálním energetickým partnerem pro příští tři roky.

S Gazpromem uzavřela Chelsea tříletou smlouvu. Po tuto dobu bude Gazprom do klubu dodávat plyn a elektřinu a také se bude podílet na globálních aktivitách klubu na trhu.

Šéf exekutivy Chelsea Ron Gourlay k této příležitosti řekl: „Toto je další velmi významné globální partnerství pro klub a poukazuje na stále rostoucí přitažlivost Chelsea. Jako globální dodavatel energie se závazkem k životnímu prostředí a sociální odpovědnosti, je Gazprom tím ideálním partnerem pro náš klub.“

„Naše obrovská fanouškovská základna po celém světě pomůže Gazpromu dosáhnout jeho klíčových pozic na trhu v Evropě a Asii, zatímco my budeme těžit z jejich podpory v rozvoji našich CSR programů,“ dodal Gourlay trochu technologických frází.

Vitaly Vasiliev, výkonný ředitel GM&T, řekl, že „skupina Gazprom je potěšena spojením s tak známou a úspěšnou značkou mezinárodního fotbalu.“

Toto partnerství s Gazpromem navazuje na nedávno uzavřené smlouvy s Audi, Sauber F1 a Delta Air Lines, kteří se všichni stali oficiálními partnery Chelsea.

Gazprom minulý týden také potvrdil dohodu s UEFA a stal se tak oficiálním partnerem UEFA Ligy mistrů a UEFA Super Cupu. To vše pro příští tři sezony.


00:00:07 - 18.07.12 - Petric32 - Mužstvo - 3621x