Romeu: O Barcelonu se nezajímám, mám smlouvu s Chelsea

Oriol Romeu je se svou reprezentací a připravuje se na Olympijské hry. V kempu poskytl novinářům rozhovor, ve kterém mluvil krátce o tom, že hraje za Chelsea a co se děje v Barceloně ho nezajímá, ale také o náladě v reprezentaci.

Romeu byl na začátku rozhovoru dotázán na Barcelonu. Odpověděl velmi stroze. „O Barce nic nevím, nezajímám se o to, protože mám smlouvu s Chelsea“. Vyvrátil tím tak nejspíše všechny spekulace, které se okolo něj točily už od zimy a které prorokovaly, že Barcelona ho bude chtít odkoupit zpět, popř. že hráč o to sám požádá vzhledem k malému hernímu vytížení na konci sezony.

Romeu také řekl několik slov směrem k Olympijskému fotbalovému týmu Španělska. „Tým je ve skvělé kondici; intenzita přípravy je opravdu dobrá. I přesto, že jsme na tréninky měli jen pár dní, rytmus je excelentní. Myslím, že si vedeme dobře, ale uvidíme, jaké to bude, až se dostaneme na hřiště,“ dodal Romeu, který se svým týmem odehraje první přípravný zápas před Olympiádou proti Senegalu v Gran Canaria.

Romeu také prozradil, že mluvil s Matou, který je momentálně na dovolené, na níž odjel po triumfu na evropském šampionátu. „Samozřejmě, mluvil jsem s ním, je to můj spoluhráč. Odpočívá, ale brzy se k nám připojí.“


17:18:34 - 11.07.12 - Petric32 - Mužstvo - 2229x