Chelsea zpět v boji o Modriće

Luka Modrić už byl velmi blízko Realu Madrid, údajně se už byl v Madridu i podívat, avšak „kauza Modrić“ by ještě nemusela být u konce. Zpět do boje o Chorvatovy služby je podle médií i Chelsea. Luka by měl být náhradou za stárnoucí legendu Franka Lamparda.

Roman Abramovič se rozhodl poškádlit nervy fanoušků zase o něco více. Loni o Modriće Chelsea velmi usilovala, avšak Daniel Levy spolu s Harry Redknappem byli proti. Modrić tak setrval u Spurs. Nyní je však téměř jisté, že se šikovný Chorvat bude stěhovat. Otázka zní, jak daleko.

Může to být na pevninu do Madridu, ale i o pár kilometrů v rámci Londýna. Nejbohatší klub z hlavního města Anglie se totiž rozhodl vrátit zpět do boje o Chorvatovy služby a nabídku z Madridu přebít. Realu Madrid mělo stačit nabídnout 25 mil. €, avšak Roman Abramovič se údajně chystá tuto nabídku smést ze stolu svými 45 miliony €.

Je docela možné, že nabídce Chelsea bude vyhověno. Peníze potřebuje každý, dvojnásob to ale platí pro Tottenham. Ten už počítal s přísunem kapitálu z Ligy mistrů, z té ho však na poslední možnou chvíli vysunula Chelsea vítězstvím v této soutěži. Tottenham by svůj klenot raději prodal do Madridu než svému rivalovi, ale peníze budou mluvit hlasitou řečí. Gareth Bale s „Kohouty“ již prodloužil smlouvu, takže Modrić bude nejspíše jediným hráčem, za kterého by Tottenham mohl kasírovat větší obnos.

Luka Modrić by v týmu Chelsea byl jistě vítaným doplňkem. Např. Branislav Ivanovič se před pár dny vyjádřil takto: „Chelsea je týmem, který potřebuje hráče s takovýmito kvalitami. Mohl by rychle zapadnout a tým posilnit. Má výjimečnou kvalitu a přestup do většího klubu je pro posun v jeho kariéře nezbytný. Měl by přijít do Chelsea – chyba by to rozhodně nebyla!,“ zhodnotil Ivanović situaci.


17:46:57 - 01.07.12 - Petric32 - Mužstvo - 3727x